Hojdacie kreslá

S hojdacím kreslom príde k vám domov atmosféra minulých čias. Neznamená to však, že ide o nemoderný kus nábytku, práve naopak. Je to nadčasové kreslo, ktoré sa skvelo hodí aj do súčasných moderne zariadených interiérov. V našej ponuke nájdete vidiecke, retro i klasické tvary hojdacích kresiel, čo potešia všetky vekové kategórie a vďaka nadčasovému farebnému a tvarovému prevedeniu ich zladíte i k tej najmodernejšej sedacej súprave. Môžete v nich dokonale zrelaxovať a hodiť aspoň na chvíľu všetky starosti za hlavu. Hojdacím kreslom pokojne obdarte napríklad aj izbu vášho dieťaťa.

#ShowMore#

Hojdacie kreslá

Hojdacie kreslá sú nadčasový typ nábytku, ktorý nikdy nevyšiel z módy a bude vždy v trende pre špecifický typ komfortu, ktorý neposkytuje žiadny iný druh kresiel. Patria medzi obľúbené kusy nábytku u všetkých vekových kategórií – húpacie kreslo zaistí zábavu pre malé aj veľké deti a upokojujúce chvíle relaxu pre dojčiace mamičky s bábätkami, unavených študentov aj starších ľudí, ktorí radi odpočívajú pred televízorom.

hojdacie-kreslo-maximilian

Hojdacie kreslo môže byť výborným základom pre čitateľský kútik v rohu miestnosti, kde si vychutnáte ničím nerušený čas s dobrou knihou alebo časopisom v ruke. Pridajte hebkú deku, umiestnite do blízkosti kresla malý príručný stolík na odkladanie kníh a nápojov a vášmu čitateľskému kútiku nebude nič chýbať. Voľne stojaca lampa pri kresle vám vytvorí optimálne osvetlenie. Ak radi čítate nahlas svojim deťom alebo vnúčatám, presuňte ľahko prenosné moderné hojdacie kreslo k posteli do izby najmenších členov vašej rodiny.

pohodlne-hojdacie-kreslo-hoover-velvet

Drevené hojdacie kreslá patria medzi nestarnúcu klasiku, ktorá si nájde svoje miesto v moderne zariadenom mestskom byte, ale aj na chate či na chalupe na vidieku. Hojdacie kreslá z dreva sa vyznačujú pevnou konštrukciou a vysokou nosnosťou, vďaka čomu majú dlhú životnosť. Čalúnené hojdacie kreslo v retro štýle, s elegantnou konštrukciou z kovu a dreva, vylepší každý interiér – od obývačky s krbom, cez domácu pracovňu až po útulnú izbu pre hostí. Odľahčenou verziou bežného hojdacieho kresla, ktoré je vhodné do interiéru, je praktické ratanové hojdacie kreslo, ktoré môžete využívať aj v exteriéri – na balkóne, na terase či na záhrade, podobne ako moderné závesné hojdacie kreslo. Praktické hojdacie kreslo na terasu je vyrobené z odolného materiálu, ktorý s ľahkosťou zvládne výkyvy počasia (vysoká vlhkosť, zmeny teploty, UV žiarenie). Vylepšite ho s pomocou mäkkých vankúšov s pestrými obliečkami, ktoré možno prať.

3 položiek celkom
cosy hojdacie kreslo
Viac farieb
135 €

Nadčasové hojdacie kreslo COSY v jedinečnom bielom farebnom prevedení.

61564/BIE
Pohodlné hojdacie kreslo HOOVER VELVET, v dokonalom oranžovom prevedení
Akcia Viac farieb
od 247 € –13 %
Kreslo HOOVER Velvet
Skladom - doručíme do 10 dní
od 214 €

Hojdacie kreslo HOOVER VELVET dostupné v dvoch dokonalých farebných prevedeniach. 

378459/ORA
Hojdacie kreslo Maximilián
205 €

Hojdacie kreslo Maximilián je určené pre milovníkov klasického interiéru.

356377