Písacie stoly z masívu

Masívny písací stôl je kus nábytku, do ktorého sa oplatí investovať. Vydrží vám totiž celé generácie! Vyberte si z ponuky nášho internetového obchodu s nábytkom, aby ste mohli pracovať na naozaj kvalitnom mieste. Či už si vyberiete písací stôl z masívneho dreva do pracovne alebo kancelárie, je len na vás. Rozmanitosť tvarov hrá do karát zaujímavému priestorovému usporiadaniu, ktoré sa odvíja od priestorových kapacít i vkusu majiteľa. Rozloženie zásuviek udáva celkový charakter stolu – aký vám bude vyhovovať najviac?

8 položiek celkom
Písací stôl - masív BR108 | borovica
Viac farieb
od 345 €

Rohový písací stolík BR108 z masívu borovice.Stôl je možné namoriť na 4 farebné prevedenia.

33579/JEL
Písací stôl - masív BR107 | borovica
Viac farieb
od 345 €

Rohový pc stôl BR107 z masívneho borovicového dreva. Stôl je možné namoriť na 4 farebné prevedenia.

33576/JEL
Písací stôl - masív BR106 | borovica
Viac farieb
od 215 €

Písací stôl z masívu BR106 borovice z možnosťou namorenia na 4 farebné prevedenia.

33574/JEL
Písací stôl - masív BR103 | borovica
Viac farieb
od 215 €

Jednoduchý písací stolík BR103 z masívu. Stolík je možné objednať v 4 farebných prevedeniach.

33568/BOR
Písací stôl - masív BR102 | borovica
Viac farieb
od 356 €

Klasický písací stôl BR102 z masívneho borovicového dreva z možnosťou namorenia na 4 farebné prevedenia.

33566/JEL
Písací stôl - masív BR101 | borovica
Viac farieb
od 320 €

Klasický písací stolík z masívu BR101. Stôl je možné namoriť na 4 farebné prevedenia.

33564/BOR
PC stolík BR115 v príjemnom farebnom prevedení
Viac farieb
od 303 €

Písací stôl BR115 z masívneho borovicového dreva. Stôl je možné namoriť na farebné prevedenie orech, dub, jelša a gray.

32998/BOR
masívny PC stolík BR109 v jednoduchom farebnom prevedení
Viac farieb
od 148 €

Jednoduchý písací stolík BR109 z masívneho borovicového dreva. Stôl je možné namoriť na 4 farebné prevedenia.

32992/BOR

Písacie stoly z masívu

Ak hľadáte kvalitný a nadčasový písací stôl, ktorý bude skvelým základným kusom nábytku do vašej kancelárie alebo domácej pracovne, písacie stoly z masívu sú tou správnou voľbou. Obľúbené písacie a kancelárske stoly z masívu sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré zaručuje ich dlhú životnosť. 

#ShowMore#

Písací stôl z masívu je ideálny pre tých, čo hľadajú kancelársky stôl, ktorý im poskytne dostatok priestoru pre prácu s počítačom a umiestnenie príslušenstva k počítaču, ako je veľký monitor, tlačiareň, kopírka, a podobne. Svojim praktickým a štýlovým dizajnom dokonale doplní váš pracovný priestor a pomôže vám pracovať produktívnejšie. 

pc-stolik-masiv

Rohový písací stolík z masívu vybavený poličkami je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú viac miesta na prácu a skladovanie kancelárskych potrieb a dokumentov, a zároveň chcú naplno využiť každý centimeter svojho pracovného priestoru. Tento typ písacieho stolíka umožňuje optimálne využitie dostupného miesta a zároveň poskytuje dostatočnú plochu dosky na prácu s desktopovým počítačom alebo laptopom.

isaci-stol-masiv-borovica-new

Písací stolík dub sonoma z masívu je jedným z najobľúbenejších typov písacích stolov. Jeho atraktívny vzhľad a moderný dizajn upúta pozornosť a dokonale vylepší váš pracovný priestor. Kvalitný písací stôl z masívneho dreva je výbornou investíciu do nábytku, ktorý vám vydrží dlhé roky. 

Písacie stolíky z masívu sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú kompromis medzi dostupným miestom a potrebou praktického a kompaktného kútika na prácu z domova. Tieto stoly majú ergonomický dizajn a sú vyrobené z najkvalitnejšieho dreva s povrchovou úpravou, ktoré zaručuje ich dlhú životnosť.

Rohový PC stolík z masívu je ideálnym riešením pre tých, ktorí pracujú s počítačom pravidelne alebo príležitostne na home office. Jeho špeciálny dizajn umožňuje optimálne využitie dostupného miesta a poskytuje dostatok miesta pre monitor, klávesnicu a myš. Kvalitný masívny stolík s úložným priestorom vám vydrží mnoho rokov a bude dokonale slúžiť svojmu účelu.