Písacie stoly z masívu

Masívny písací stôl je kus nábytku, do ktorého sa oplatí investovať. Vydrží vám totiž celé generácie! Vyberte si z ponuky nášho internetového obchodu s nábytkom, aby ste mohli pracovať na naozaj kvalitnom mieste. Či už si vyberiete písací stôl z masívneho dreva do pracovne alebo kancelárie, je len na vás. Rozmanitosť tvarov hrá do karát zaujímavému priestorovému usporiadaniu, ktoré sa odvíja od priestorových kapacít i vkusu majiteľa. Rozloženie zásuviek udáva celkový charakter stolu – aký vám bude vyhovovať najviac?

#ShowMore#

Moderne písacie stoly z masívu

Písacie stoly z masívu vylepšia každú kanceláriu, domácu pracovňu, detskú aj študentskú izbu, v ktorej potrebujete priestor na prácu alebo štúdium. Písací stôl z masívu je hodnotný kus nábytku, do ktorého sa oplatí investovať. Stoly vyrobené z masívneho dreva sú odolné, nadčasové a praktické – ľahko ich zladíte s ostatným nábytkom v miestnosti, bez ohľadu na to, či je vaša izba zariadená v klasickom alebo modernom štýle.

Do priestrannej kancelárie alebo domácej pracovne sú výborným riešením veľké kancelárske stoly z masívu, ktoré sú vybavené úložným priestorom vo forme poličiek a zásuviek. Z ergonomického hľadiska zaujmú i veľké rohové stoly, ktoré sú ideálne na prácu s viacerými obrazovkami. Na väčší rohový pc stolík z masívu sa bez problémov zmestí niekoľko monitorov, stolový počítač alebo laptop, klávesnica, myš aj tlačiareň, skener, kopírka či reproduktory. V zásuvkách či na poličkách budete mať dosť miesta na dôležité dokumenty a kancelárske potreby.

Pri výbere dreva sa zamerajte na preferovaný typ a farbu. Svetlé stolíky z mäkkého borovicového dreva sú populárnym cenovo výhodným riešením – môžete ich namoriť na akýkoľvek odtieň. Ak uprednostňujete tvrdšie a pevnejšie drevo prémiovej kvality, písací stolík dub sonoma z masívu či písací stolík z bukového dreva bude vhodnou alternatívou pre váš interiér.

Malé a kompaktné rohové písacie stolíky z masívu sú vhodné i do stiesnených priestorov, ktorými často bývajú detské a študentské izby, o ktoré sa delí viacero súrodencov. Rohový písací stolík z masívu je ideálnou alternatívou do interiérov, v ktorých je každý centimeter štvorcový vzácny. Malý písací stolík s úložným priestorom pod doskou je vhodný na pravidelnú aj príležitostnú prácu na home office a nezaberie veľa miesta ani v spálni, obývačke či vo väčšej predsieni.

Najpredávanejšie

Písací stôl - masív BR108 | borovica
 
od 362 €
Písací stôl - masív BR107 | borovica
 
od 362 €
Písací stôl - masív BR106 | borovica
 
od 226 €
7 položiek celkom

Písacie stoly z masívu

Ak hľadáte kvalitný a nadčasový písací stôl, ktorý bude skvelým základným kusom nábytku do vašej kancelárie alebo domácej pracovne, písacie stoly z masívu sú tou správnou voľbou. Obľúbené písacie a kancelárske stoly z masívu sú vyrobené z kvalitného dreva, ktoré zaručuje ich dlhú životnosť. 

#ShowMore#

Písací stôl z masívu je ideálny pre tých, čo hľadajú kancelársky stôl, ktorý im poskytne dostatok priestoru pre prácu s počítačom a umiestnenie príslušenstva k počítaču, ako je veľký monitor, tlačiareň, kopírka, a podobne. Svojim praktickým a štýlovým dizajnom dokonale doplní váš pracovný priestor a pomôže vám pracovať produktívnejšie. 

pc-stolik-masiv

Rohový písací stolík z masívu vybavený poličkami je skvelou voľbou pre tých, ktorí hľadajú viac miesta na prácu a skladovanie kancelárskych potrieb a dokumentov, a zároveň chcú naplno využiť každý centimeter svojho pracovného priestoru. Tento typ písacieho stolíka umožňuje optimálne využitie dostupného miesta a zároveň poskytuje dostatočnú plochu dosky na prácu s desktopovým počítačom alebo laptopom.

isaci-stol-masiv-borovica-new

Písací stolík dub sonoma z masívu je jedným z najobľúbenejších typov písacích stolov. Jeho atraktívny vzhľad a moderný dizajn upúta pozornosť a dokonale vylepší váš pracovný priestor. Kvalitný písací stôl z masívneho dreva je výbornou investíciu do nábytku, ktorý vám vydrží dlhé roky. 

Písacie stolíky z masívu sú ideálne pre tých, ktorí hľadajú kompromis medzi dostupným miestom a potrebou praktického a kompaktného kútika na prácu z domova. Tieto stoly majú ergonomický dizajn a sú vyrobené z najkvalitnejšieho dreva s povrchovou úpravou, ktoré zaručuje ich dlhú životnosť.

Rohový PC stolík z masívu je ideálnym riešením pre tých, ktorí pracujú s počítačom pravidelne alebo príležitostne na home office. Jeho špeciálny dizajn umožňuje optimálne využitie dostupného miesta a poskytuje dostatok miesta pre monitor, klávesnicu a myš. Kvalitný masívny stolík s úložným priestorom vám vydrží mnoho rokov a bude dokonale slúžiť svojmu účelu.