Tento nábytok nepodlieha módnym trendom: TOP 5 nadčasových kúskov

Nadčasový nábytok spoznáte podľa toho, že jeho dizajn robí radosť všetkým generáciám – tento nábytok je totiž kvalitný a nestarne. Nábytok s nadčasovým dizajnom nestráca na atraktivite ani po rokoch a môže byť súčasťou vašej obývačky, spálne, domácej pracovne či jedálne. Investujte do nábytku, ktorý neprestáva byť žiadanou súčasťou moderných interiérov, a ktorý si zaručene obľúbi celá vaša rodina.


1. Nestarnúca klasika – jedálenský stôl z masívneho dreva

Drevené jedálenské stoly patria do praktickej a útulnej jedálne, bez ohľadu na to, v akom štýle je zariadená. Luxusný stôl z dubového dreva je ako stvorený do klasickej, modernej či industriálne ladenej obývačky. Rozkladací drevený stôl oceníte najmä v prípade, že radi hostíte návštevy a organizujete rodinné oslavy a posedenia. Stoly z masívneho dreva sa hodia nielen do interiérov – sú tiež vynikajúcim riešením na záhradu, balkón či terasu. Záhradný masívny stôl môže počas chladnejších mesiacov roka „zimovať“ vo vašej zimnej záhrade, kde si tiež môžete vytvoriť príjemné prostredie na rodinné posedenia.

2

2. Pohodlné kreslo typu ušiak

Kreslá typu ušiak nestrácajú na popularite a stále patria medzi najobľúbenejšie relaxačné kreslá. Môžete si na nich čítať, pozerať televízor alebo si zdriemnuť. Doprajte si pohodlný ušiak v dizajne, ktorý bude najlepšie ladiť s vaším interiérom – je len na vás, či to bude klasický jednofarebný čalúnený ušiak, romantický ušiak s motívom kvetov, moderný ušiak s kovovým podstavcom alebo mimoriadne pohodlný ušiak vybavený praktickou podnožkou.

3

3. Charizmatická chesterfieldská sedačka

Chesterfieldská sedačka patrí medzi dizajnové evergreeny a zaručene sa stane ozdobou vašej obývačky. Sedačka z ekokože je pohodlná a odolná a jej elegantný dizajn je dokonalou pastvou pre oči – najmä ak ju skombinujete s jednoduchým, strohým nábytkom, pri ktorom skutočne vynikne. Chesterfieldska kožená sedacia súprava vám vydrží dlhé roky a vašej obývačke dodá punc luxusu. Doplniť ju môže minimalistický konferenčný stolík zo skla, kovu alebo masívneho dreva.

4

4. Multifunkčný schodíkový regál

Regál v tvare schodíkov patrí medzi veľmi populárne typy nábytku – všetky vekové kategórie si prídu na svoje. V detskej izbe poslúži na hračky a školské pomôcky, starší študenti ho využijú na skriptá a knihy a dospelým poslúži ako vitrína, knižnica alebo ako extra úložný priestor v domácej pracovni či dielni. Tento typ regálov je ako stvorený na praktické rozdeľovanie veľkej miestnosti na zóny, nakoľko je stabilný a jeho tvar nepôsobí v priestore príliš ťažkopádne. Schodíkový regál je tiež ideálnym priestorom pre vašu zbierku rastlín. Popínavé rastliny v kvetináčoch pomôžu zmierniť ostré hrany, ktoré vytvárajú jednotlivé „schodíky“.

5

5. Luxusné kožené kancelárske kreslo

Kožený nábytok sa stále drží na výslní pre svoje jedinečné vlastnosti – pôsobí luxusne, nadčasovo, má jednoduchú údržbu a trvá veľmi dlho, kým sa opotrebuje. Kožené kancelárske kreslo je ideálnym riešením na každodenné používanie do vašej domácej pracovne. Cenovo výhodnejším variantom je pohodlné kancelárske kreslo z ekokože s čalúnenými opierkami na lakte a funkciou hojdania. Kreslo z ekokože s možnosťou regulácie výšky sedenia, polohovaním opierky a sedáku vám pri práci s počítačom poskytne maximálny komfort.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nadčasovom nábytku do vášho domova, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.