Spoznajte jesenné trendy interiérového dizajnu

Aj keď sú ešte stále mnohí z vás v letnom móde, dni sa skracujú, noci sú chladnejšie a ľudia trávia viac času doma s rodinou pri voňavom čaji a dobrom filme. Väčšina ľudí miluje jeseň pre vôňu gaštanov a opadaného lístia, ohnivé západy slnka a výhľady na dokonalú farebnú krajinku.

Nie všetky dni bývajú však ako z rozprávky. Jeseň je často spojená aj s nepríjemným sychravým počasím, hmlou a nedostatkom energie. Práve počas takých dní sa málokto vyberie von, a preto je dôležité navodiť príjemnú atmosféru v pohodlí domova.

Stavte na prírodné materiály

Existuje veľa jesenných trendov, ktoré sú súčasťou interiérového dizajnu, ktoré vám pomôžu spomaliť a urobiť váš domov o niečo útulnejší. Ak plánujete renovovať alebo oživiť svoju obývačku, zakomponujte do priestoru čo najviac prírodných materiálov.

Obyvacia stena z masivneho dreva - mojnabytok

Dominantou každej obývačky je jednoznačne obývacia stena. Máte dilemu a neviete sa rozhodnúť? Stavte na obývaciu stenu z masívneho dreva, ktoré má nespočetné množstvo výhod ako:

  • dlhá životnosť
  • prirodzená vôňa
  • nádherná kresba dreva

Nábytok z masívu je nadčasový a vydrží po dlhé roky krásny. Teplý odtieň hnedej zútulní každú obývačku, ktorá predtým pôsobila fádne a chladne. Ak potrebujete viac úložného priestoru, k obývacej stene si môžete v rovnakom prevedení zadovážiť aj komodu, knižnicu alebo vitrínu. Ak má vaša obývačka menšiu rozlohu, perfektne vám bude slúžiť veľká rohová sedacia súprava s úložným priestorom, ktorá zároveň ponúka veľkú kapacitu na sedenie.

 Velka rohova sedacia suprava - mojnabytok.sk

Tí, ktorí nie sú veľkými fanúšikmi hnedého dreva, majú na výber z luxusných dizajnových obývacích stien v bielom a čiernom prevedení s moderným LED podsvietením. Obývacia stena ladená do neutrálnych farieb sa potom jednoducho kombinuje s interiérovými doplnkami. Nemusíte sa báť gýčovosti, vyhrajte sa s farbami a dekoráciami od výmyslu sveta.

Farebne kresla - mojnabytok

Jeseň si doslova žiada zakomponovať do priestoru teplé hnedé, žlté, oranžové a červené tóny, ktoré navodia tú správnu jesennú atmosféru. Či už to bude v podobe vankúšov, deky, sviečok, tekvičiek, taburetiek alebo iných dekorácií, to už necháme na vás.