Trendy nábytok so zaoblenými tvarmi vo vašom interiéri

Nábytok so zaoblenými tvarmi vnesie jemnosť a harmóniu do vášho domova. Stavte na zaoblený nábytok, ak chcete, aby vaša obývačka, spálňa či hosťovská izba pôsobila útulnejšie. Aj jeden trendy kúsok nábytku s atraktívnymi oblými tvarmi – napríklad dizajnová sedacia súprava alebo konferenčný stolík – pomôže obrúsiť ostré hrany príliš „maskulínneho“ interiéru.

Pohovka so zaoblenými rohmi

Sedací nábytok so zaoblenými tvarmi vnesie do vašej obývačky tú pravý pohodu a nádych severského „hygge“. Minimalistická zaoblená pohovka sivej farby láka k posedeniu a leňošeniu, podobne ako pôvabná pohovka v štýle Chesterfield. Dizajnová retro pohovka s elegantnými nožičkami a zamatovým poťahom bude skvelým romantickým doplnkom do vášho interiéru.

2

Posteľ bez ostrých hrán

Posteľ bez ostrých hrán je výborným riešením do spálne, v ktorej sa chcete cítiť útulne a bezpečne. Pri čalúnenej posteli so zaoblenými hranami sa nemusíte báť toho, že si v tme udriete nohu o jej ostrý roh. Mäkká manželská posteľ so zaobleným dizajnom naviac lahodí oku a pôsobí veľmi príjemne a esteticky. Manželská posteľ s čelom v tvare vejára vás očarí dizajnom, ktorý je pastvou pre oči – ocenia ho najmä milovníci romantického štýlu.

3

Multifunkčný okrúhly stolík

Okrúhle stoly a stolíky dokážu vytvoriť harmonickejší priestor v ktorejkoľvek miestnosti. Pri okrúhlom jedálenskom stole sú si všetci členovia domácnosti rovní. Okrúhly konferenčný stolík bez ostrých hrán je ideálny do domácnosti, v ktorej sa pohybujú malé deti. Dizajnový konferenčný stolík so zaoblenými tvarmi na seba zaručene upúta pozornosť vašich návštev. Elegantná súprava okrúhlych konferenčných stolíkov je vhodná i do menšej obývačky či na posedenie na balkóne alebo na terase. Príručný stolík s okrúhlou doskou skvele doplní čitateľský kútik s pohodlným kreslom. Sada malých príručných stolíkov elegantného zaobleného tvaru je vhodná i ako podstavec na izbové rastliny v kvetináčoch.

4

Elegantné kresielka

Atraktívne oblé tvary sú typické pre nábytok, ktorý je stvorený na relax – napríklad pre pohodlné relaxačné kreslá. Obľúbené dizajnové kreslá egg alebo štýlové kreslá bubble sú stelesnením tohto trendu, ktorý skvele vynikne v moderných interiéroch. Čalúnené kreslá zaobleného tvaru sú ideálne na čítanie aj na posedenie pri káve. Pôvabný tvar moderného hojdacieho kresla láka k relaxu v pohybe: tieto kreslá sú skvelé do detskej izby aj do domácej pracovne.

5

Atraktívne doplnky so zaoblenými tvarmi

V prípade, že nechcete meniť nábytok, no radi by ste vášmu interiéru dopriali trochu viac harmonických oblých kriviek, zamerajte sa na praktické, a zároveň estetické a funkčné doplnky. Moderná sada zaoblených taburetiek, ktoré možno využiť aj ako príručné stolíky, vás prekvapí extra úložným priestorom. Štýlové okrúhle zrkadlo s LED osvetlením vytvorí vo vašej kúpeľni ďalší zdroj svetla. Zaoblené kvetináče v jemných pastelových farbách zdôraznia prirodzenú krásu vašich izbových rastlín. Okrúhly koberec bude chrániť vaše nohy pred studenou podlahou a zároveň zmierni ostré hrany vášho nábytku v obývačke, spálni alebo domácej pracovni.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku a doplnkoch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.