Čierno-biela elegancia v interiéri pre milovníkov luxusného dizajnu

Kontrastná kombinácia čiernej a bielej farby pristane moderným interiérom, ktoré sa vyznačujú eleganciou a sú i tak trochu odvážne a extravagantné. Práve v tejto farebnej kombinácii sa často vyrába aj kvalitný dizajnový nábytok. Doprajte si doma luxus postavený na odvekom kontraste – kombinácia čiernej a bielej nikdy nevyjde z módy.


Luxusná čierno-biela kuchyňa

Kuchynská linka so skrinkami bielej a čiernej farby bude výborne ladiť s čierno-bielymi obkladmi na stenách a s dlažbou, ale aj s farebnými stenami či jedálenským nábytkom. Do atraktívnej modernej kuchyne, ktorá vychádza z kontrastu čiernej a bielej farby, sa hodia dizajnové stoličky zaujímavého tvaru, vyrobené z odolného plastu, aj nevšedné priesvitné jedálenské stoličky.

2

Moderná obývačka v čierno-bielej kombinácii

Pôsobivý kontrast čiernej a bielej farby vynikne i vo vašej obývačke. Obývacie steny v tejto farebnej kombinácii vyzerajú veľmi dobre v modernej minimalistickej obývačke aj v izbe zariadenej v industriálnom štýle. Čierno-biela obývacia stena s vitrínou, ktorá je vylepšená LED osvetlením, dodá vašej obývačke šmrnc a prispeje k príjemnému ambientnému osvetleniu počas dlhých večerov.

3

Elegantný čierno-biely sedací nábytok

Výrazná čierno-biela sedacia súprava môže byť pútavým solitérom vo vašej štýlovej obývačke. Doplňte ju dizajnovým kreslom čiernej farby alebo originálnym bielym kreslom v atraktívnom zaoblenom dizajne. Osviežujúcim čierno-bielym prvkom vo vašej obývačke, pracovni, hosťovskej alebo detskej izbe môže byť hravý sedací vak, ktorý vyzerá ako veľká futbalová lopta.

4

Hra kontrastov v kúpeľni

Nadčasové čierno-biele variácie sú ako stvorené do kúpeľne – ak túžite po elegantnej kúpeľni, touto farebnou kombináciou určite nič nepokazíte. Skombinujte čierne obklady alebo dlažbu s bielou kúpeľňovou zostavou alebo si rovno zvoľte kontrastný kúpeľňový komplet. Aj jednoduché čierno-biele keramické umývadlo alebo netradičná čierna batéria dokážu spestriť vašu kúpeľňu. Nezabudnite na detaily – čierny kúpeľňový koberček alebo súprava bielych osušiek vám pomôžu doladiť priestor bez veľkých finančných investícií.

5

Pôsobivá čierno-biela spálňa

Dramatická kombinácia čiernej a bielej farby sa hodí i do spálne – sektorový nábytok v týchto farbách je populárnym riešením do moderných interiérov. Vašu čierno-bielu spálňu snov si však môžete nakombinovať aj sami. Manželskú posteľ s čalúnením z čiernej ekokože alebo bielu manželskú posteľ s vysokým čelom môžete skombinovať s priestrannou jednofarebnou alebo čierno-bielou šatníkovou skriňou a s originálnym vzorovaným kobercom. Zaujímavé doplnky ako čierno-biela vzorovaná prikrývka na posteľ, čierne alebo biele obliečky, dekoračné vankúše a závesy decentne doladia váš neobvyklý interiér.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o dizajnovom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.