8 najlepších darčekov pre študentov – toto chcú mať vo svojej izbe

Nakupovať nábytok pre študentov býva niekedy náročné. Tínedžeri a mladí dospeláci majú vycibrený vkus a často si od rodičov nedajú poradiť a jednoducho sa nechajú uniesť modernými trendmi. Netušíte, čo momentálne „fičí“ u dnešnej mládeže? Prinášame vám sedem tipov na nábytok, ktorý vaša ratolesť určite využije.


Kvalitné kancelárske kreslo

Študenti trávia veľa času písaním na počítači. Aby sa im lepšie pracovalo na seminárnych prácach, diplomovkách či dizertačkách, potrebujú kvalitnú kancelársku stoličku či kreslo. Dôležitá je najmä prepracovaná ergonómia a pohodlie – je kreslo vhodné na dlhé sedenie? Má opierky na ruky? Dá sa na ňom nastaviť výška? Má kolieska? Prepracované kancelárske kreslo s moderným dizajnom môže byť optimálnou voľbou do študentskej izby.

2_8


Praktická rozkladacia posteľ

Mnohým študentom jednoducho nestačí klasická detská váľanda a uvítali by vo svojej izbe rozkladaciu posteľ alebo pohovku, kde môže v prípade potreby prespať aj ich kamarát či kamarátka, s ktorými sa učia na skúšky. V prípade, že to priestorové možnosti nedovoľujú, je zaujímavým riešením aj štýlové rozkladacie kreslo s úložným priestorom.

3_6

Knižnica s neobvyklým dizajnom

Mnohým študentom sa páči moderný sektorový nábytok, ktorý je zladený do sviežich farieb a poskytuje všetky druhy nábytku, ktoré mladí ľudia potrebujú – posteľ, šatníkovú skriňu, komodu… No ak vaše dieťa patrí skôr medzi rebelov, bude si chcieť svoju izbu vyskladať vlastnými silami a podľa svojho vkusu. Možno ho poteší viacúčelový regál, ktorý môže využiť nielen na skladovanie kníh, ale aj ako zaujímavý estetický interiérový prvok.

4_8

Netradičný kľakosed

Ak váš študent trávi skutočne veľa času pri počítači, kľakosed mu pomôže vniesť do jeho spôsobu sedenia trochu rozmanitosti. Kľakosed s kolieskami je pohodlná, ergonomická stolička, ktorí ponúka alternatívny spôsob sedenia pre ľudí akéhokoľvek veku.

5_4

Originálna polička

Má váš syn či dcéra veľa kníh, dekoračných predmetov alebo rastlín v črepníkoch a sťažuje sa, že ich nemá kam dať? V takomto prípade určite prídu vhod dizajnové police na stenu, ktoré majú originálny a neopozeraný dizajn.

6_3

Sedací vak na leňošenie

Aj študenti potrebujú oddychovať. Sedacie vaky sú medzi mladými ľuďmi mimoriadne obľúbené. V tandeme s farebným kobercom s vysokým vlasom vytvoria perfektnú relaxačnú oázu v študentskej izbe.

7_3

Skladací stolík na notebook

Niekedy príde tá chvíľa, keď si váš tínedžer jednoducho musí zobrať notebook do pohodlnej postele. Vtedy sa mu zíde prenosný skladací príručný stolík na notebook, ktorý má polohovateľnú časť vrchnej dosky a nastaviteľnú výšku.

8_4

Závesné kreslo

Kto povedal, že kreslo do študentskej izby musí mať nutne nohy a kolieska? Na relax po dni plnom učenia alebo po vydarenom skúškovom období sa výborne hodí aj elegantné závesné kreslo, na ktorom sa dá príjemne hojdať.
9_2

 

Stále sa neviete rozhodnúť, aký dar kúpiť vašim ratolestiam? Náš e-shop poskytuje možnosť zakúpiť darčekové kupóny na nákup nábytku a doplnkov v hodnote 50-200 Eur. V prípade, že by ste sa chceli poradiť, radi vám poskytneme informácie o darčekových poukazoch, o našom nábytku aj o spôsobe dodania tovaru. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.