Ako zariadiť izbičku pre chlapčeka? Stavte na kvalitnú detskú posteľ a hravé detaily!

Ako by mala vyzerať chlapčenská detská izbička, ktorá bude spĺňať nároky dieťaťa a zároveň mu dopraje potrebný priestor na hru?

Ak vyberáte detský nábytok, rozhodne nepodceňte výber postele a vhodného matraca, kvalitné spracovanie by malo byť základom. Matrac má vplyv na správny vývoj tela a mal by chrbtici poskytovať dostatočnú podporu, iba tak nedôjde k jej deformácii. Ak budete vyberať, zvoľte radšej tvrdší, nezabudnite ani na kvalitný rošt a vankúš, ktorý doprajte krčnej chrbtici ideálnu podporu.

Biela detska posteľ v tvare domčeka, ktorú nájdete na mojnabytok.sk

V ponuke MôjNábytok.sk nájdete detské postele doslova od výmyslu sveta. Pútavé dizajny, farby a inovatívne prevedenia sú zárukou toho, že si z výberu pre chlapcov určite zvolíte variant, ktorý bude dokonale vyhovovať vašim kritériám.

Modrá detská autoposteľ batman mobil pre fanúšikov batmana od mojnabytok.

Detské postele v tvare auta, s obrázkami detské dvojlôžka i poschodové postele či detské postieľky – to všetko nájdete na stránkach nášho internetového obchodu spolu so sektorovým nábytkom, ktorý môžete dokonale zladiť a docieliť tak harmóniu v priestore. Autopostele sú stále hitom, ktorým rozhodne zabodujete, o tom niet pochýb. Stačí vybrať dizajn, ktorý bude zapadať do štýlu chlapčenskej detskej izbičky a máte po starostiach!

Detská autoposteľ v modrobielej farbe v tvare policajného auta od mojnabytok

Praktický detský nábytok bude „rásť“ s vašimi deťmi

Máte doma predškoláka alebo prváčika či školáka? Nezabudnite na pracovný kút, ktorý je pre školopovinné dieťa naozaj dôležitý. Nezabudnite na stôl umiestniť ani vhodné svietidlo, rôzne zakladače, stojany, nástenky či tabule, kam si môže dieťa pripínať obrázky alebo robiť poznámky. Mimoriadne praktickým kúskom je rastúci stôl so stoličkou, ktorý vám poslúži viac rokov a doslova „rastie“ s vaším dieťaťom.

Rastúci stôl so stoličkou v zelenej farbe od mojnabytok

Ak zvolíte kvalitný detský nábytok, vydrží vám roky ako nový. Aby ste stolu predĺžili životnosť, stavte na ochrannú písaciu podložku, vďaka ktorej sa vrchná časť stola nepoškodí. Pracovnú zónu umiestnite do svetlej časti miestnosti, najlepšie ku oknu, kde si dieťa nebude pri práci za stolom tieniť.

Rastúci stôl a stolička v sivej farbe pre každého prváčika od mojnabytok

Rastúci nábytok nájdete vo viacerých farebných prevedeniach. Mimochodom, vedeli ste, že zelená a modrá podporujú sústredenie? Deťom viete originálnu atmosféru vyčarovať aj doplnkami – dôležitú úlohu zastávajú aj vankúšiky, svietidlá, koberce, závesy či obrázky, prípadne nálepky na stenu.

Nepodceňujte úložný priestor

Tak ako klasický nábytok – skriňa, posteľ, skrinky, stôl so stoličkou, v detskej izbe by nemali chýbať ani skrinky s úložným priestorom. Nezabudnite pri plánovaní izby ani na kútik, kde bude mať vaše dieťa miesto na aktívny oddych. Boxy, kde nájdu svoje miesto hračky, knihy i pomôcky na mnohé detské aktivity, vám nesmú chýbať. Je dôležité, aby malo dieťa dosť priestoru nielen na učenie a školské potreby, tiež na odloženie oblečenia, ale aj na hračky. Vďaka rozmanitým úložným priestorom si vaše dieťa ľahko a pohodlne udrží vo veciach poriadok.

Izba pre školopovinného chlapca od mojnabytok

V ponuke MôjNábytok.sk nájdete rôzne skrinky so zásuvkami, komody i police, nezabudnite si pozrieť ani možnosti nášho sektorového nábytku, vďaka ktorému si vyskladáte dokonale zladenú izbičku!