Týchto 9 doplnkov vám vytvorí v internátnej izbe kúsok domova

Cítiť sa na internáte ako doma nie je vôbec samozrejmosť. Aj tú najmenej útulnú izbičku si však viete skrášliť a spraviť z nej miesto, kde sa vám bude dobre učiť a oddychovať. Zamerajte sa na týchto deväť rafinovaných detailov, ktoré vám skrášlia každý deň vášho študentského života.


1. Dekoračné vankúše

Internátna posteľ býva pre nedostatok miesta často využívaná aj na sedenie ako pohovka. Vytvorte si na posteli príjemné posedenie počas dňa s pomocou praktickej deky a niekoľkých dekoračných vankúšov, o ktoré sa môžete pohodlne oprieť.

dekoracne-vankuse

2. Štýlový koberček

Koberce zútulnia každý priestor – aj malú internátnu izbu či podnájom v študentskom byte. Ak nemáte k dispozícii veľa priestoru, postačí aj huňatý koberček pri posteli, aby ste ráno nevstávali na studenú podlahu.

dekoracny-koberec

 3. Farebné závesy

Máte v izbe garnižu? Po dohode so spolubývajúcimi si môžete izbu vylepšiť peknými farebnými závesmi či záclonami. Zaujímavou alternatívou sú originálne farebné rolety, ktoré sa dajú namontovať aj na okenný rám.

zaves-na-okno

 

4. Truhlica s úložným priestorom

V internátnej izbe určite uvítate viac úložného priestoru a tiež viac miesta na sedenie. Tieto dve veci v sebe spája praktická truhlica, ktorú môžete využiť napríklad na skladovanie kníh a poznámok a zároveň ako lavičku alebo odkladací stolík.

truhlica-na-internat

6. Svetelné reťaze

Nie je tajomstvom, že útulnú atmosféru do veľkej miery vytvára práve osvetlenie. Svetelné reťaze teplých odtieňov žltej vám pomôžu vytvoriť v izbe pohodu aj počas sychravých dní. Zaveste ich nad stôl, nad posteľ či na okno alebo si z nich vytvorte originálne náladové svietidlo tým, že ich vložíte do sklenej nádoby.

7. Šikovný príručný stolík

Na kávu, na knihy aj na poznámky k skúškam. Príručný stolík unesie všetko, čo potrebujete mať poruke. Je to malý, stabilný a nenápadný pomocník. A čo tak umiestniť na stolík vázu s jednoduchou kytičkou kvetov alebo izbovú rastlinu v kvetináči? Potešíte seba aj spolubývajúcich.

prirucny-stolik

8. Praktický nemý sluha

Vešiak typu „nemý sluha“ nezaberie veľa miesta a pomôže vám pri rannom chystaní sa do školy. Vaše oblečenie a doplnky na ďalší deň si naň zavesíte večer a ráno sa vyhnete zhonu a rozhodovacej paralýze pred skriňou.

vesiak-nemy-sluha

9. Veľká korková nástenka

Rátate dni do prázdnin? Na poriadne veľkú korkovú nástenku na stene pri posteli či nad písacím stolom sa zmestí kalendár, obľúbený motivačný obrázok aj fotka blízkych ľudí, ktorí na vás netrpezlivo čakajú doma.

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.