Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Skrine do detských a študentských izieb – podľa čoho si vyberiete

Vaše ratolesti rastú ako z vody a s nimi rastie aj počet predmetov, ktoré budú chcieť uskladniť vo svojej detskej izbe. Kým menšie deti potrebujú skrine, skrinky a komody na oblečenie a hračky, u starších detí si čoraz viac priestoru pýtajú knihy a učebné materiály. Ako im vyhovieť a pritom nezapratať detskú či študentskú izbu nábytkom? Poradíme vám.

Detský sektorový nábytok pre nerozhodných


Ak hľadáte jednoduché riešenie do detskej alebo študentskej izby, vyberte si z pestrých možností sektorového nábytku pre jednotlivé vekové skupiny detí – od nábytku pre novorodencov a škôlkarov až po nábytok pre školákov a do študentských izieb. Výhodou je, že skrine budú s ďalším nábytkom ladiť farebne aj dizajnovo.

2

 

Šatníková skriňa s posuvnými dverami – víťazná stálica v detskej izbe

Ak sa v najbližších rokoch neplánujete sťahovať ani radikálne meniť nábytok a vaše dieťa si pravdepodobne prejde všetkými vývojovými štádiami v rámci jednej izby, oplatí sa investovať do nadčasovej šatníkovej skrine, do ktorej sa spoľahlivo zmestí všetko oblečenie vašej ratolesti, ako aj posteľná bielizeň, boxy s hračkami a ďalšími potrebnými predmetmi. Biela, krémová alebo béžová farba pôsobí upokojujúco a opticky presvetlí a zväčší miestnosť.

3

Vysoká posteľ a skriňa v jednom do extra malých priestorov

Deti milujú poschodové postele – o to viac, ak sa o izbu delia so súrodencom. Vyvýšená posteľ so skriňou a stolíkom pod lôžkovou časťou vytvorí vášmu synovi alebo dcére v izbičke kus vlastného priestoru a súkromia, ktorý určite ocení. Pre deti, ktoré nemajú veľmi v obľube výšky, je vhodná aj mierne zvýšená posteľ so stolíkom a úložným priestorom, doplnená o zladenú voľne stojacu skriňu.

Tip: Voľne stojaci nábytok v detskej izbe (napríklad skriňu na nožičkách, ktorá pôsobí vzdušne, no má zníženú stabilitu) priskrutkujte k stene, aby ste minimalizovali riziko pádu.

4

Rohové skrine do detskej izby, ktoré šetria miesto


Detské izby patria často medzi tie, ktoré neoplývajú veľkým priestorom – a to najmä v prípade, že bývate v paneláku a o izbičku sa delí viacero detí. V takom prípade príde vhod využitie „hluchých“ miest, ako sú rohy. Do praktickej rohovej skrine sa toho veľa zmestí a môže stáť samostatne alebo byť súčasťou sektorového nábytku.

5

Ak hľadáte univerzálnu skriňu, ktorá je vhodná na umiestnenie do rohu, odporúčame vám zainvestovať do extra veľkej šatníkovej skrine s policami, ktorá je ideálna na umiestnenie do rohu. Okrem oblečenia poskytne priestor aj pre knihy a športové potreby.

6

Doplnkový úložný priestor


Ak preferujete menšie skrine a chcete opticky odľahčiť priestor, doplňte samostatne stojacu šatníkovú skriňu v detskej izbe komodou a regálmi. Užší nábytok, ktorý je farebne zladený so stenami, vizuálne zväčší priestor. Podobne pôsobia aj svetlé farby a moderné materiály (plast, lamino). Nechajte sa inšpirovať sektorovým nábytkom pre deti, v nadčasových farbách.

7

P.S.: Potrebujete viac informácií o skriniach do detskej alebo študentskej izby, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.