Nábytok do detskej izby: Viete ako zariadiť izbu bábätku, školákovi alebo študentovi?

Detská izba by mala byť rajom pre tých najmenších. Plná príjemných detských motívov, spĺňajúca požiadavky na praktickosť i útulnosť zároveň. Vždy záleží od veku dieťaťa. Iné nároky má novorodenec, iné školák či študent. Zariaďte vášmu dieťaťu izbu tak, aby sa cítilo maximálne príjemne! 

Izbička pre tých najmenších by mala byť praktická a útulná

cutie-classy-detska-izbaChystáte sa na príchod bábätka alebo nový člen už pribudol do vašej domácnosti? Určite sa zamýšľate nad tým ako zariadite vašej ratolesti izbičku, prípadne zónu v spálni. Nemala by chýbať postieľka, prebaľovací pult, skriňa na oblečenie a komoda na uloženie potrebných vecí. Isto budete vyberať s prihliadaním na to, či ide o chlapčeka alebo dievčatko, môžete si však zaobstarať aj izbičku, ktorá bude „unisex“. Aby v detskom priestore všetko ladilo, je vhodné zvoliť sektorový nábytok. Vďaka nemu docielite jednotný dizajn a kúsky si môžete vyskladať podľa seba. Ak však máte radi hotové zostavy, môžete si objednať kompletnú izbu. Zostava nábytku CUTIE&CLASSY je vhodná do dievčenskej i chlapčenskej izby, podobne ako ďalšie zostavy zo sekcie baby izba, kde nájdete aj kúsky len pre dievčatá či chlapcov. Vyberte si podľa svojho vkusu a potrieb či priestorových limitov.

Školák potrebuje aj miesto na učenie

Dieťa, ktoré chodí do školy, potrebuje okrem miesta na hranie aj priestor, kde si bude robiť svoje domáce úlohy. K posteli, skrini, komode a iným kúskom nábytku tak pribudne aj písací stôl a stolička, ktorá rešpektuje potreby detskej chrbtice. Stavte na detský sektorový nábytok FUTURO, ktorý vám pomôže zostaviť dieťaťu izbu podľa jeho potrieb a predstáv. Atraktívny dizajn a praktickosť nábytku z neho robia zariadenie, ktoré bude vyhovovať nielen deťom ale aj rodičom. Vďaka kombinácii použitých farieb sa hodí do každého priestoru a môžete si ho tiež vyskladať podľa potreby,

Študent potrebuje „dospelácke“ prvky

Študent, ktorý okrem učenia venuje veľa času svojim záľubám, dbá na jednoduchosť prevedenia. Tomu skvelo vyhovuje študentská izba Maximus WIP 9, ktorá si zakladá ja jednoduchých líniách. Dieťa ocení aj dostatok úložného priestoru a univerzálnosť, vďaka čomu kúsky Maximus môžete skvelo kombinovať aj s inými druhom nábytku. Tým, že ide o sektor, ľahko ho zladíte aj s iným interiérom a pokojne ním môžete zariadiť aj spálňu alebo obývačku.

studentska-detska-izba