Prázdninová detská izba plná zábavy: čo v nej nesmie chýbať?


Detská izba v sebe spája funkciu spálne, herne aj učebne – v letných mesiacoch však posledná menovaná funkcia odpadá. Prepnite sa do prázdninového režimu a vytvorte vašim deťom jedinečnú detskú izbu, v ktorej zažijú kopec zábavy počas dlhých letných dní. Nábytok a doplnky do detskej izby prispôsobte veku a záujmom vašich ratolestí tak, aby sa vo svojom kráľovstve nikdy nenudili. Prinášame vám niekoľko tipov, ktoré vám zjednodušia výber.


Domček na hranie pre chvíle plné zábavy

Menšie deti milujú hru v podomácky vyrobenom bunkri alebo v hravom detskom domčeku – pomáha rozvíjať ich fantáziu a motoriku. Detský domček na hranie z plastu môžete využívať v interiéri aj vonku (na záhrade, na terase…). Výborným riešením pre predškolákov je i pôvabný detský stan, ktorý sa dá jednoducho rozložiť aj zložiť. Väčšie deti ocenia detskú posteľ, ktorá je dizajnovaná ako domček na strome, a poskytuje bezpečný priestor na spánok aj na hry.

2

Sedací vak na odpočinok s knižkou

K letu patria prázdniny a pokoj od školy – a pre deti, ktoré s radosťou relaxujú s knižkou v ruke, aj viac času na čítanie. Práve pre malých knihomoľov sú ideálnym doplnkom do detskej izby detské sedacie vaky, ktoré nezaberú veľa miesta, a dá sa na nich pohodlne ležať alebo sedieť. Farebný sedací vak osvieži každú detskú izbu – o to viac ak je tento sedací vak vzorovaný. Komfortný sedací vak s podnožkou si obľúbia žiaci základnej školy aj tínedžeri. Výborným praktickým riešením do detskej izby je i skladací sedací vak, ktorý sa dá využívať ako kreslo aj ako pohodlná úzka pohovka či leňoška.

3

Interiérová hojdačka (nielen) do daždivých dní

Malé aj veľké deti milujú hojdanie a hojdačky – prečo im nedopriať radosť z tejto obľúbenej zábavy aj doma? Detská hojdačka pre najmenších, ktoré je vyrobená z dreva, spestrí izbu vašich predškolákov. Staršie deti a tínedžeri ocenia okrúhlu hojdačku s vyššou nosnosťou, ktorá je vhodná aj do exteriéru, či pohodlné a mäkké závesné kreslo. Výborným riešením do detskej izby je i moderná hojdačka v podobe kresla s pevným kovovým rámom.

4

Drevené hračky pre najmenších

Drevené hračky sú pevné, odolné, variabilné a pomáhajú rozvíjať tvorivosť vašich detí. Detská kuchynka z dreva nezaberie veľa miesta a je snom každej malej gazdinky. Farebné drevené kocky rôznych tvarov sa postarajú o zábavu pre vaše deti počas daždivých letných dní. Drevená detská skrinka s kolieskami sa dá využiť ako nádoba na skladovanie hračiek, ale aj ako veľké autíčko, ktoré je ako stvorené na hry pre vaše ratolesti.

5

Stolík na kreatívnu zábavu

Aj klasický detský stolík z dreva môže prispieť k lepšej funkčnosti detskej izby – dobre sa pri ňom kreslí, modeluje z plastelíny a hrá rôzne hry. Plastový detský stolček na hranie so stoličkami a členeným vnútorným priestorom môže poslúžiť aj ako box na lego alebo iné hračky. Farebný stolík na kreatívne hry je skvelým spestrením detskej izby, no využijete ho aj v exteriéri. Je variabilný a ľahko prenosný.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku pre deti a o doplnkoch do detskej izby, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.