Zariaďujeme hravú detskú izbu, v ktorej nikdy nie je nuda

Detská izba je miestnosť, v ktorej sa vždy niečo deje. Vaše deti sa v nej učia, hrajú aj relaxujú a zaslúžia si, aby bola ich izba plnohodnotne vybavená na plnenie všetkých spomínaných funkcií. Bez ohľadu na to, koľko rokov majú vaše deti, určite ocenia izbu, ktorá nevtieravým spôsobom podporuje ich hravosť a kreativitu. Poradíme vám, čo nesmie chýbať v izbe pre deti, v ktorej sa vaše ratolesti nikdy nebudú nudiť.


Priestor na hry na podlahe

Predovšetkým menšie deti milujú hry na podlahe a s radosťou využijú všetok dostupný voľný priestor. Vylepšite im podmienky a zabezpečte im kvalitný a pestrý detský koberec, na ktorom im nebude zima. Farebný detský koberec s motívom ulice či originálny koberec s motívom futbalového ihriska ich určite nadchne a inšpiruje. Na pestrom koberci so zvieracími či rozprávkovými motívmi alebo na modernom huňatom koberci s vysokým vlasom sa im bude príjemnejšie hrať s bábikami, autíčkami či drevenými kockami.

2

Nábytok, ktorý podporuje kreativitu

Deti v predškolskom veku, žiaci aj študenti obľubujú nábytok, ktorý si môžu kreatívne dotvoriť. Súprava detského nábytku s rámami v tvare domčeka poskytuje množstvo priestoru pre detské hry a tvorivé vyžitie. Aj staršie deti si vedia kreatívne dotvoriť posteľ s vysokým dreveným rámom – môžu naň zavesiť baldachýn alebo svetelné reťaze či iné ozdoby. Zaujímavá nástenná polica v tvare domčeka môže poslúžiť ako domček pre bábiky aj ako doplnkový úložný priestor. Najmenšie deti určite ocenia špeciálny stolček na hranie, ktorý je ako stvorený na rôzne tvorivé aktivity pre predškolákov.

3

Hravé sedacie vaky

Sedacie vaky patria do izby pre deti akéhokoľvek veku. Sú ako stvorené na relax a leňošenie pri pozeraní televízie, hraní videohier alebo čítaní. Originálny sedací vak môže byť súčasťou relaxačného kútika. Sedacie vaky majú jednoduchú údržbu a sú ľahko prenosné – aj menšie deti ich bez problémov dokážu presunúť tam, kde ich práve potrebujú.

4

Výbava pre tínedžerov, ktorí obľubujú počítačové hry

Máte doma tínedžerov, ktorí si radi oddýchnu a odreagujú sa pri akčných počítačových hrách? Určite ich poteší nový nábytok v podobe herného stola a stoličky. Písací stolík s pevnou konštrukciou a kvalitné herné kreslo s prepracovanou ergonómiou sú dobrou investíciou – vaše ratolesti ich totiž využijú nielen pri počítačových hrách, ale aj počas učenia sa do školy a pri práci s počítačom. Herný nábytok s rafinovaným dizajnom môžu vaše deti využívať aj počas štúdia na vysokej škole a neskôr v dospelosti.

5

Doplnky pre krajší deň

Existuje množstvo doplnkov, ktoré dokážu zlepšiť funkčnosť detskej izby a zútulniť ju. Najmenšie deti sa určite potešia interiérovej hojdačke, ktorú možno nainštalovať do betónu alebo do dreva, alebo pôvabnému detskému stanu v tvare indiánskeho teepee. Mladší školáci sa budú radovať z nápaditej posteľnej bielizne s pestrofarebnými motívmi či z veselých nálepiek na detský nábytok. Vaši tínedžeri a študenti ocenia spestrenie ich izbičky v podobe dekoračnej obliečky na vankúš, mäkkej deky či zaujímavého panelu s osvetlením, ktorý môže zdobiť záhlavie ich postele.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do detskej izby, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.