Biela lesklá kuchynská linka – nadčasové riešenie pre každú domácnosť

Kúpa novej kuchynskej linky či výmena starej za novú je obrovskú krok vpred, ktorý je potrebné veľmi starostlivo a poctivo zvážiť. Nakoľko nerealizujeme výmenu kuchynskej linky často mali by sme sa snažiť aby bola kuchyňa moderná aj po niekoľkých rokoch. Základom je voľba farebného prevedenia. Farba kuchynskej linky zohráva hlavnú úlohu. Správne zvoleným odtieňom kuchynskej linky docielite, že vaša kuchyňa bude trendy aj po desiatich rokoch a vy sa tak budete stále cítiť ako v novo vybavenom kuchynskom priestore. Ako si však správne vybrať? Ponúkame Vám pár praktických rád, ktoré uľahčia Váš výber.

 

moderna biela kuchynska linka s LED osvetlenim

 

Biely lesk – elegancia, atraktivita ... 

Lesklé kuchynské linky v bielom prevedení sú azda tie najpopulárnejšie. Vysoký lesk pri kuchynských linkách môžeme nazvať aj vrcholom kuchynského dizajnu, ktorý pretrváva už niekoľko rokov a svoju obľúbenosť a atraktivitu si naďalej udržuje. Lesklé dvierka linky vytvoria atraktívnu kuchyňu plnú elegancie a aktuálnosti. Aj to je jedným z hlavných dôvodov prečo sa často rozhodneme pre lesk. Ďalšou výhodou je schopnosť odrážať všetky druhy svetla (prirodzené aj umelé), vďaka čomu sú kuchynské linky v lesku ideálnym riešením pre menšie panelákové kuchyne. Miestnosť sa zrazu javí jasnejšia, svetlejšia a väčšia.

 

moderna biela leskla kuchynska linka_Extom

 

Nebojte sa údržby

Hoci je na leskom povrchu viac vidieť odtlačky prstov a škvrny nemusíte svoj sen o lesklej kuchynskej linke hodiť za hlavu. Škvrny či odtlačky sa dajú veľmi jednoducho odstrániť a to pomocou jemnej handričky z mikrovlákna, vďaka ktorej predídete aj nechceným škrabancom, šmuhám či drobným nitkám. Handričku postačí namočiť vo vode a jemným čistiacim prostriedkom. Následne po umytí postačí linku dosucha utrieť. Taktiež sa vyvarujte čisteniu lesklých povrchov drsnými chemickými látkami. Pre ešte jednoduchšiu údržbu môžete zvoliť dvierka s úchytkami, vďaka čomu sa nebude povrch skriniek tak často špiniť.

 

moderna biela kuchynska linka v tvare U_Extom