Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Farba do kuchyne

Kúzlo kuchynskej linky či celej kuchyne spočíva v použití neutrálnych farieb ako základ pre tvorbu celku. Neutrálne farebné prevedenia kuchynských skriniek môžeme prirovnať k dobre kombinovateľným kúskom šatníka. Medzi decentné farebné odtiene ktorými nikdy nič nepokazíte zaraďujeme béžovú, šedú, bielu, červenú či rôzne odtiene prírodnej alebo hnedej. Spojením týchto decentných a vždy trendových farieb spolu so štýlovými a výraznými doplnkami docielite aby sa Vaša kuchyňa premenila na štýlovú.

S výraznými doplnkami či farbami to však nesmiete preháňať. Výrazné farby sú totiž akési korenie interiéru ktoré dodá kuchyni osobitosť a s neutrálnej kuchyne tak môžete vytvoriť ladnú a modernú miestnosť.

Prírodné tóny dreveného materiálu dodajú kuchyni hrejivý dotyk a výnimočné útulný charakter. Sú taktiež základom pre doladenie. Tradičné odtiene pre kuchyne sú čerešňa, jelša, breza či buk.

blanka

Kuchynská linka Blanka

Ladenie farieb
Jelša – je teplá a má jemnú textúru preto jej pristane doladenie v žltej alebo oranžovej farbe.
Čerešňa- je zástupcom elegancie. Čerešňa ponúka mnoho odtieňov a preto pôsobí hrejivo. Pre perfektný výsledok krásnej kuchyne je vhodné ju kombinovať so smotanovou či bielou farbou.
Biela- vďaka svojej čistote pôsobí v akejkoľvek miestnosti vzdušne. Výhodou bielej je že sa dokonale hodí ku každému štýlu či už je to klasický, moderný alebo vidiecky štýl. K bielej farbe je najvhodnejšia kombinácia dreva jaseň alebo jelša. Ak si chcete dopriať tmavé doplnky či podlahu, ideálnou voľbou je tiež kombinácia smotanovej a hnedej. Trendom sú však i pastelové farby ktoré s bielou súladia v každom smere.

nina

Kuchynská linka Nina

 

 

Doplnky?
Doplnky ktoré dodajú Vašej kuchyni osobitý vzhľad môžu tvoriť rôzne akcenty a vytvoriť tak z neutrálnej kuchyne jedinečnú a živú miestnosť. Ak ste milovníkom farebnosti, stačí sa pohrať s detailmi, môžu celkový dojem tradičnej kuchyne preladiť na celkom inú úroveň. Farebnými doplnkami vo forme dekorácií či textílií tak podčiarknete vzhľad štýlu.

luka

Kuchynská linka Luka