Jedálenský stôl ,,srdce“ kuchyne

Drahokam kuchyne, pri ktorom trávime príjemné chvíle . Pri jeho kúpe treba preto zohľadniť niekoľko faktorov tak, aby plnili ako i estetický tak i praktický účel.
Jedným z najdôležitejších faktorov je vybrať správnu veľkosť . Pre výber správne veľkého jedálenského stola je potrebné správne zmerať dostupný priestor. Do úvahy však musíte brať stôl i so stoličkami.

jedalensky_set_venis-300x227

Jedálenský set Venis

Či už ste priaznivcom moderného alebo klasického štýlu v ponuke je množstvo kúskov ktoré vo Vašej jedálni či kuchyni budú unikátnym prvkom. Pri rustikálnom štýle siahnite skôr po obdĺžnikovom stole ktorý je jemne zdobený. Do tradičnej kuchyne je jednoznačne vhodné zvoliť masívne dubové alebo borovicové jedálenské sety. Ak však preferujete moderný štýl kuchyne, perfektným prvkom sa stanú barové stoličky a barový pult ktoré pôsobia štýlovo a ušetria množstvo miesta. Dizajnérskym kúskom sa však medze nekladú, je množstvo stolov od jedálenských až po malé servírovacie ktoré elegantne dopĺňajú priestor moderných i klasických jedální.

jedalensky_stol_ester-300x203

Jedálenský stôl Ester

jedalensky_set_boss-300x216Jedálenský set Boss

 

Ako zväčšiť stôl?

Stolovú dosku je možné zväčšiť rôznymi spôsobmi, poznáme 3 základné :

1.stoly s prídavnými stolovými doskami na hranách pohyblivej stolovej dosky
2.stoly s rozdelenou základnou stolovou doskou a prídavnou doskou v strede3.stoly s preklápacou prídavnou stolovou doskou

 

Jedalensky_stol_bt_6930_tr3-300x192

  Jedálenský stôl BT 6930 TR3