Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Veľká kuchyňa s malým rozpočtom


Rozhodli ste sa pre bývanie v dome alebo byte s veľkou kuchyňou, ktorú ste si už tak dlho chceli dopriať, no na jej zariadenie máte obmedzený rozpočet? Nemusíte sa obávať – možností, ako ušetriť pri nákupe nábytku do kuchyne je dosť. Poradíme vám, ako si zariadiť kuchyňu kvalitným a trvácnym nábytkom, ktorého dizajn sa vyrovná drahému nábytku, robenému na mieru.

 

Sektorový nábytok z laminátu

Ak hľadáte kuchyne za dobrú cenu, zamerajte sa predovšetkým na sektorové kuchynské linky z kvalitnej laminovanej drevotriesky. Masívne drevo a pracovné dosky z prírodného kameňa by vám zbytočne navýšili rozpočet. Laminát poskytuje množstvo dizajnov a farebných odtieňov, z ktorých máte na výber. Odporúčame vám však investovať do kuchynskej linky v základných farbách, ktoré sa ľahko kombinujú s iným nábytkom. K bielej, béžovej alebo sivej kuchynskej linke pravdepodobne ľahšie doladíte jedálenský nábytok, komodu na príbory, poličky a regály než ku kuchynskej linke v zriedkavej (napr. škoricovej, mahagónovej či staroružovej) farbe.

Tip: Namiesto kachličiek môžete investovať do kuchynskej zásteny z kaleného skla so zaujímavým vzorom, ktorá je odolná a pôsobí osviežujúco a esteticky.

2

Otvorené regály a police

Kto povedal, že kuchynská linka musí mať nevyhnutne po celej svojej dĺžke horné skrinky? Nahraďte ich jednoduchými otvorenými nástennými policami, na ktoré sa zmestia kuchynské riady alebo dekorácie. K vzdušnému dizajnu kuchyne prispeje aj jednoduchý kovový regál, prípadne pojazdný regál (s kolieskami), ktorý môžete využiť napríklad na kuchárske knihy a bylinky v kvetináčoch.

Tip: Ak by ste sa radi zmestili do menšieho rozpočtu, pri výbere komponentov do kuchynskej linky si namiesto zásuviek v spodných skrinkách vyberte klasické dvierka s úchytmi.

3

Praktický jedálenský stôl

Jednoduchý a minimalistický jedálenský stôl z MDF v neutrálnej farbe je ideálny do veľkej kuchyne. Výborne ho doplnia štýlové a kvalitné jedálenské stoličky z masívneho dreva a plastu. Praktickým riešením je i súprava jedálenského nábytku – stôl so zladenými stoličkami v modernej kombinácii kov a sklo, za výhodnú cenu. Veľkú kuchyňu zaujímavo doplní aj štýlový barový set, ktorý tvorí rozkladací barový stôl a dve vysoké stoličky.

4

Užitočné servírovacie stolíky

Servírovacie stolíky nepatria len do hotelov a do kuchyne profesionálov z reštaurácií. Oceníte ich pri každodennom varení a servírovaní jedla. Elegantný servírovací stolík s držiakom na fľaše využijete na presúvanie pokrmov a nápojov a praktický pojazdný kuchynský pult s poličkou, zásuvkami a košíkmi sa zíde aj ako extra pracovná doska pri spoločnom varení s rodinou a priateľmi.

5

Miesto pre bylinky

Priestranná kuchyňa poskytuje dostatok miesta aj pre malú bylinkovú záhradku. Vytvorte si ju na nástenných policiach, na okennom parapete alebo vyčleňte pre rastlinky celý veľký regál z kovu a MDF s atraktívnym dizajnom či nekonvenčný rohový regál, vďaka ktorému si môžete v kuchyni doslova vytvoriť zelený kútik. Zaujímavo a vzdušne pôsobí aj dizajnový regál pripomínajúci rebrík.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o kuchynskom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.