Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

7 kobercov, do ktorých sa zamiluje (nielen) vaša obývačka


Koberce patria do obývačky rovnako ako sedačky a konferenčné stolíky. Dodávajú miestnosti štýl a zútulnia každý typ interiéru. Okrem toho majú aj veľmi praktickú funkciu – po koberci sa totiž chodí naboso oveľa príjemnejšie, než po studenej dlažbe. Prinášame vám inšpiráciu v podobe 7 typov kobercov, ktorými si môžete spestriť a skrášliť vašu obývačku.

1. Koberec s vysokým vlasom

Obľúbili ste si barefoot chodenie a nechcete sa doma obmedzovať papučami? Máte malé deti, ktoré sa často hrávajú na koberci v obývačke? Kvalitný koberec s vysokým vlasom v neutrálnej béžovej farbe štýlovo zapadne do akejkoľvek obývačky a aj vaše deti ho budú milovať. Do moderných interiérov sa hodí aj praktický čierny koberec s vysokým vlasom, ktorý pôsobí elegantne a nadčasovo, ľahko ho zladíte s rôznymi štýlmi nábytku.

2

2. Orientálny koberec

Túžite po originálnom koberci ako z Tisíc a jednej noci? Orientálny koberec s umelecky prepracovaným vzorom patrí medzi nesmrteľnú klasiku. Bude sa skvele vynímať v kombinácii s nábytkom z masívneho dreva, ako aj s farebne zladenou čalúnenou pohovkou alebo sedačkou.

3

3. Kockovaný koberec

Pestrofarebný kockovaný vzor zaručene oživí obývačku, ktorá je zariadená v strohom a minimalistickom modernom duchu. Ak je váš štýl skôr konzervatívnejší, no páčia sa vám zaujímavé vzory, sivý kockovaný koberec bude pre vás vhodnejší.

4

4. Koberec so zvieracím motívom

Zvieracie motívy sú stále populárnym doplnkom, ktorý dokáže umocniť atmosféru honosne zariadenej obývačky. Milovníkov luxusu a nefalšovanej exotiky poteší odolný a nevšedný kožený koberec, ktorý je vytvorený technikou patchwork. Zaujímavým riešením do minimalistickej obývačky zariadenej v svetlých farbách je výrazný a veľký dizajnový koberec so vzorom zebry.

5

5. Okrúhly koberec

Ak potrebujete zjemniť prebytok hranatých tvarov nábytku vo vašej obývačke, okrúhly koberec či kombinácia viacerých okrúhlych kobercov rôznych rozmerov bude pre vás tá správna voľba. Okrúhly kožený koberec s geometrickým vzorom je vhodný do otvorenej, vzdušnej obývačky.

6

6. Koberec s 3D vzorom

Trojrozmerný vzor na koberci je nielen pútačom pohľadov, ale aj originálnym doplnkom do modernej obývačky. Koberec s 3D vzorom kameňov krásne vynikne v obývačke, ktorá je zariadená v prírodnom štýle. Pohľad na koberec so vzorom vlniek lahodí oku a príjemne sa po ňom chodí.

7

7. Koberec s geometrickým vzorom

Farebný koberec s geometrickým vzorom je ideálny do obývačky, ktorá je zariadená v industriálnom štýle. Kontrastný koberec so zaujímavým vzorovaním skvele zapadne do interiéru, ktorý je ladený do škandinávskeho alebo retro dizajnu.

8

P.S.: Potrebujete viac informácií o kobercoch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.