Nájdite si čas na relax s knihou a vyložte si nohy – s týmito kreslami neurobíte chybu

Dlhé zimné večery sú ako stvorené na domáci relax s knižkou, časopisom alebo čítačkou elektronických kníh v ruke. Vytvorte si vo vašom domove zákutie na čítanie a odpočinok, kde si skutočne oddýchnete. Nesmie v ňom chýbať praktické osvetlenie, malý príručný stolík na knihy a nápoje a pohodlné kreslo – ideálne také, ktoré disponuje podnožkou, na ktorú si môžete vyložiť nohy. Poradíme vám s jeho výberom.

Polohovateľné relaxačné kreslá pre maximálny komfort

Polohovateľné čalúnené kreslo je mäkké a ako stvorené na príjemne strávený čas s knižkou. Dokonale sa prispôsobí vašim potrebám. Zaujímavým variantom je aj relaxačné kreslo s vyklápacou podnožkou, s luxusne pôsobiacim čalúnením z ekokože alebo relaxačné kreslo v kombinácii kov + pravá koža. Ak obľubujete komfort a ergonomický dizajn, praktické a moderné relaxačné kreslo s podnožkou bude ideálnym riešením do vášho interiéru.

2

Klasický ušiak s taburetkou na vyloženie nôh

Máte radi tak trochu starosvetský, klasický dizajn pohodlných čalúnených kresiel? V tom prípade si doprajte kreslo typu ušiak vo svojej obľúbenej farbe alebo s príjemným vzorom. Maximálne pohodlie vám poskytne ušiak s taburetkou, na ktorú si môžete počas čítania vyložiť nohy.

3

Hojdacie kreslo v novom šate

Hojdacie kreslá sú veľmi obľúbené pre upokojujúci efekt, ktorý má rytmické pohupovanie sa na ľudskú psychiku. Hojdacie kreslá sa aj v súčasnosti tešia veľkej obľube a kráčajú s dobou aj čo do materiálov a technického stvárnenia. Dizajnové hojdacie kreslo s odnímateľným čalúneným sedákom je ako stvorené do moderného interiéru. Máte radšej overenú drevenú klasiku? Na každodenný relax je vhodné drevené hojdacie kreslo z masívu (pevné bukové drevo), s čalúnením a praktickou podnožkou. Ak je na váš vkus príliš strohé, môžete si ho doladiť vašim obľúbeným vankúšikom a dekou.

4

Masážne kreslá s moderným dizajnom

Anatomicky tvarované kreslo s možnosťou vyložiť si nohy je ideálne na čítanie aj rozjímanie pri počúvaní hudby. V prípade, že si chcete dopriať aj niečo naviac, zainvestujte do moderných masážnych kresiel, ktoré už dávno nie sú výsadou wellness centier. Pohodlné a cenovo dostupné polohovateľné relaxačné kreslo s funkciou vibrovania a vyhrievania v oblasti pásu vám umožní užiť si maximálnu pohodu a luxus v teple domova. Ak si potrpíte na dizajn, vkusné polohovateľné elektrické masážne kreslo s podnožkou s čalúnením z kože alebo ekokože bude tým pravým doplnkom do vašej obývačky alebo spálne.

5

Nekonvenčné kreslá – komfortné alternatívy ku klasike

Ak hľadáte menej konvenčné kreslo, ktoré je však stále dosť komfortné, vyskúšajte moderný sedací vak vybavený praktickou podnožkou, ktorý sa prispôsobí kontúram vášho tela. Zaujímavou alternatívou je aj tvarovateľné relaxačné kreslo, ktoré nemá podstavec ani nožičky a je vhodné najmä do miestností s kobercom. Ak máte radi okázalejší štýl a hľadáte akýsi kompromis medzi kreslom a pohovkou, leňoška z ekokože bude vhodným osviežujúcim prvkom do vášho interiéru.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o kreslách, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.