Moderná sedačka do malej aj veľkej obývačky

Výber sedačky do obývačky je rozhodnutie, ktoré ovplyvní všetkých obyvateľov vašej domácnosti na niekoľko rokov. Pri výbere sa preto zamerajte nielen na farbu a dizajn, ale najmä na vaše potreby a životný štýl. Moderná sedačka môže vo vašej obývačke plniť viacero funkcií – a to bez ohľadu na veľkosť izby. Poradíme vám ako si vybrať sedačku do malej multifunkčnej obývačky aj do veľkej spoločenskej miestnosti.


Elegantné dvojkreslá

Dvojkreslo je výborným sedacím nábytkom do obývačky, v ktorej nie je veľa priestoru pre klasickú sedačku alebo pohovku. Moderné dvojkreslo skombinované s dreveným alebo kovovým konferenčným stolíkom vám umožní vytvoriť elegantné posedenie aj v malej izbe. V prípade, že neradi pozeráte televízor, ale radi prijímate návštevy, vyskúšajte netradičné riešenie: umiestnite dve dvojkreslá oproti sebe a doplňte ich pekným príručným alebo kávovým stolíkom.

2

Dizajnová pohovka

Dizajnová pohovka s farebným čalúnením môže byť stredobodom vašej obývačky, ako dominantný solitér. Čalúnená pohovka s vysokými nožičkami je ako stvorená do moderných i klasických interiérov. Elegantná pohovka s tvarovanými nožičkami či nevšedná rustikálna pohovka dokáže zaručene osviežiť a rozžiariť malú miestnosť aj veľkú obývačku, v ktorej poslúži ako pôsobivé doplnkové sedenie.

3

Praktický rozkladací sedací nábytok

V prípade, že vaša obývačka plní aj funkciu spálne či hosťovskej izby, určite oceníte rozkladací sedací nábytok, ktorý je vhodný aj na pohodlné prespanie. Aj malá pohovka môže vo vašej obývačke vytvoriť plnohodnotné dvoj-lôžko pre návštevy.

Zaujímavým riešením je i vyššia pohovka s prístelkou – vďaka výsuvnému lôžku, na ktoré sa dá umiestniť matrac podľa vašich preferencií, je tento typ pohovky ideálny aj na každodenné spanie v multifunkčnej obývačke či v jednoizbovom byte.

Na príležitostné prespávanie je vhodná rozkladacia rohová sedacia súprava, ktorá po rozložení poskytuje skutočne veľkorysú plochu na spanie. Do menšej obývačky je skvelou alternatívou rozkladacie kreslo obohatené o praktický úložný priestor.

4

Veľká rohová sedačka

Rohové sedacie súpravy sú obľúbeným riešením do obývačky – aj v menšej obývačke ich môžete doplniť kreslami či taburetkami a do stredu umiestniť konferenčný stolík. Dizajnová rohová sedacia súprava s čalúnením výraznej farby ozvláštni izbu zariadenú v neutrálnych odtieňoch. Pre väčší priestor sú ako stvorené rohové kožené sedacie súpravy, ktoré zabezpečia vysoký komfort sedenia aj pre väčší počet ľudí, a zároveň dodajú vášmu interiéru nádych luxusu.

5

Priestranná sedacia súprava v tvare U

Sedacie súpravy v tvare U sú ako stvorené pre veľkú spoločnosť do priestrannej obývačky. Nadčasová čalúnená sedacia súprava s opierkami na hlavu s vysokými nožičkami je maximálne pohodlná a zároveň vzdušná. Atraktívna sedacia súprava s úložným priestorom a možnosťou rozloženia na spanie je výborným riešením do veľkého bytu či rodinného domu, ktorý má vždy otvorené dvere pre návštevy.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o sedacom nábytku do obývačky, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.