Štýlové a hravé TV stolíky do každej obývačky

TV stolíky sú neoddeliteľnou súčasťou obývačky, v ktorej nechýba televízna obrazovka. Hoci ploché obrazovky už bývajú štandardne montované do steny, stolíky pod televízor nestratili svoj význam a stále sa využívajú ako doplnkový úložný priestor. Nájdeme ich ako jeden zo základných kusov nábytku v obývacej stene. Pozrime sa spoločne na jednotlivé typy TV stolíkov, ktoré dokážu vylepšiť váš interiér svojím moderným dizajnom, štýlom a praktickosťou.


Nadčasové drevené stolíky

TV stolík z masívneho dreva alebo kvalitný stolík pod televízor v drevenom dekore je obľúbeným riešením do obývačky zladenej v klasickom, rustikálnom, severskom, provensálskom či vidieckom štýle. Elegantný dizajnový stolík bez nožičiek s LED prvkom či nevšedný TV stolík s lamelami skvele zapadne i do modernej alebo industriálnej obývačky. S dreveným nábytkom sa trafíte do takmer každého štýlu a farebnej palety.

2

Vzdušný stolík s nožičkami

Ak túžite vniesť do vašej obývačky hravosť, zamerajte sa na odvážny retro dizajn. Zaujímavý retro stolík pod TV s vysokými nožičkami vás prenesie do minulého storočia a môže sa stať pôsobivou ozdobou vašej izby. Dizajnový TV stolík s nožičkami vo farebnej kombinácii drevo a čierna farba pôsobí vzdušne a sofistikovane. Tento typ stolíkov oceníte pri upratovaní – pod vysokými nožičkami sa ľahšie udržiava čistá podlaha a sú zvládnuteľné aj pre robotický vysávač.

3

Pôsobivé stolíky s LED osvetlením

TV stolík s LED osvetlením je ako stvorený do obývačky, ktorú radi využívate ako domáce kino. Stolík pod televízor s nevtieravým osvetlením poličiek vám pomôže vytvoriť tú správnu náladu na príjemné trávenie dlhých jesenných a zimných večerov pred televízorom, v kruhu vašich najbližších. TV stolík poslúži ako netradičný doplnkový zdroj ambientného osvetlenia, ktoré zútulní váš priestor. Osvetlené police stolíka pod televízor sú tiež nevšednou vitrínou, v ktorej môžete vystaviť vaše obľúbené umelecké predmety alebo suveníry z dovoleniek.

4

Biely stolík s vysokým leskom

Chcete vniesť do vašej obývačky závan čistoty a luxusu? Ideálnym riešením pre vás je minimalistický biely TV stolík s lesklým povrchom, ktorý presvetlí vašu miestnosť a dodá jej elegantný look. Moderný TV stolík s bielymi dvierkami s geometrickým vzorom je tiež skvelým doplnkom k výraznej sedačke alebo pestrofarebnému kobercu.

5

Elegantný TV stolík decentnej sivej farby

V prípade, že sa neviete rozhodnúť, aká farba TV stolíka by sa najviac hodila do vášho interiéru, vyberte si neutrálnu a decentnú sivú, ktorá sa hodí ku všetkému – so sivou nič nepokazíte. Sivý stolík pod televízor nebude farebne vyčnievať zo zostavy nábytku v tlmených prírodných odtieňoch hnedej, béžovej, sivej, čiernej alebo bielej farby. Štýlový sivý TV stolík tiež nechá vyniknúť vaše výrazné farebné steny, pestré solitéry alebo pôsobivé doplnky.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o TV stolíkoch a nábytku do obývačky, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.