Oslnivý glamour štýl: Vdýchnite bývaniu hviezdny luxus a eleganciu

Bývanie v štýle hollywoodskych hviezd máte na dosah aj vy. Pokiaľ túžite po noblesnom a elegantnom domove, rozhodujúce budú tieto detaily.

Ružové kreslo a konferenčný stolík v glamour štýle

Glamour štýl je o luxusnom vzhľade plnom lesku, extravagancie a noblesy zároveň. Ak máte odvahu kombinovať historické a umelecké kúsky s modernými prvkami, smelo do toho! Čo sa týka zariadenia, budete potrebovať masívny, kovový a čalúnený nábytok a veľa unikátnych doplnkov, ktoré bývaniu vdýchnu tú pravú exkluzívnu  atmosféru.

Nablýskaný interiér pre únik z reality

Niekto miluje minimalizmus, niekto túži po tom, aby bol práve luxus tým, čo dýcha z interiéru. Glamour štýl bývania už dávno nie je len záležitosťou vyšších spoločenských vrstiev, domácnosť si do tohto štýlu môže zahaliť úplne každý. „Glamúrové“ interiéry milujú perfekcionisti, celebrity, ľudia s umeleckým cítením i všetci tí, pre ktorých je domácnosť miestom dokonalého pohodlia a oddychu od stresu a každodenného kolobehu života.

Celý koncept jednotlivých miestností je dotiahnutý do posledného detailu. V hre sú oslnivé doplnky, hebké materiály, okázalé detaily, pompézne osvetlenie a výrazné zrkadlá. V glamour štýle nemôžete vynechať hlavne blýskavý lesk. Krištáľové lustre, zdobené lampy a štýlové svetlá vyzdvihnú krásu celého priestoru a každého detailu v ňom.

Jagavé bývanie s povznášajúcou atmosférou

Textílie najvyššej kvality sú niečo, čo pri glamour štýle nesmie chýbať. Zadovážte si damask, zamat, satén alebo kožušiny. Tieto materiály sú hebké, hrejivé a príjemné na na dotyk. Glamour štýl sa nebojí odvážnych kombinácií, geometrických vzorov a opulentných ornamentov. Farebné kontrasty sú v kurze. Čierna a biela, zlatá a strieborná, fialová, tmavo modrá či zelená alebo púdrové tóny si nájdu svoje uplatnenie na 100 %.

Avšak nie je to lenlen o farbách stien alebo type podláh, je najmä o zariadení, ktorým interiér zariadite. Stavte na čalúnený glamour nábytok, nevynechajte zamat a stavte na pohodlné mäkké kreslá. Lesklé povrchy nechajú dokonale vyniknúť kovovým doplnkom. Nezabudnite na stolíky, svietniky, stojace lampy, šperkovnice, vázy, karafy alebo obrazy v masívnych rámoch či  flakóny s voňavkami – to sú ďalšie lesknúce sa prvky, ktoré vystihujú podstatu.

glamour-styl-v-tonoch-olivovej-s-mojnabytok.sk

Bývanie snov pre každého

Ak hľadáte miesto, kde sa štýl glamour doslova skryštalizuje do svojej najpôsobivejšej podoby, je to spálňa alebo kúpeľňa, kde sa dá vyhrať s mnohými detailmi. Nemala by vám chýbať voľne stojaca vaňa na elegantných nôžkach ani pôsobivé vodovodné batérie vo vysokom lesku či vintage štýle.

Zlaté doplnky a biely mramor neurazia žiaden interiér. V spálni stavte na „kráľovskú“ posteľ, dominantné závesy, taburetky a veľa, veľa lesku. Nezabudnite, že glamour štýl bývania nie je o drahých veciach, ale o správne zvolených doplnkoch a štýlovom zariadení. Na MôjNábytok.sk nájdete všetko, čo potrebujete!