Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Tv stolíky

Súčasťou každej obývacej izby je televízia. Preto je potrebné zadovážiť si stolík alebo skrinku ktorá sa dokonale hodí ako k interiéru tak i k samotnému televízoru. Tvarom a farbám tv stolíkov sa medze nekladú.

V ponuke je množstvo zaujímavých dizajových ale i klasických tv stolíkov a skriniek. Ak uprednostňujete skôr klasický štýl rozhodne si zvoľte drevený tv stolík alebo skrinku v jemne zemitých farbách alebo prowensálskom štýle jemne smotanovo -bieleho charakteru. Pre stolíky klasického štýlu sú charakteristickým znakom zásuvky a poličky.

 

atv1015

 TV stolík ATV-1015 | BK čierny

 

adriano

                                            

  RTV skrinka ADRIANO 09/3S

 

Naopak ak ste skôr fanúšikom moderného štýlu a chcete si zadovážiť pekný a osobitý kus nábytku, dizajnový tv stolík je tým pravým prvkom pre Vašu obývačku. V ponuke sú rozmanité štýly, farby a geometrické tvary ktoré spravia každú obývačku jedinečnou.

monte

RTV stolík Monte / typ13

 

Materiál:
Kov
Tvrdené sklo
Drevo
Nezabúdajte dbať na nosnosť svojho televízne stolíka či skrinky.