Štýlová moderná obývačka s pohodlným dizajnovým nábytkom

Moderná obývačka môže byť štýlová a pritom veľmi funkčná. Základ tvorený obývacou stenou s úložným priestorom čaká už len na tú správnu sedačku a ďalšie kusy nábytku, ktoré kráčajú s dobou. Nemusíte si vyberať medzi atraktívnym dizajnom a pohodlím – moderný nábytok vám poskytne jedno aj druhé.


Obývacia stena ako základ

Pri výbere obývacej steny do vašej modernej obývačky sa zamerajte predovšetkým na dizajn, ktorý ladí s celkovým štýlom vašej domácnosti, a tiež na praktickú stránku. Moderná obývacia stena so zasklenou vitrínou a osvetlením v lesklom prevedení či minimalistická obývacia stena bez nožičiek, s uzavretými skrinkami, dlhou otvorenou nástennou policou a TV stolíkom vytvoria solídny základ pre nadčasovú a funkčnú obývačku.

2

Sedačka ako šperk

Správny výber sedačky azda najviac ovplyvní atmosféru vo vašej obývačke. Atraktívna čalúnená rohová sedacia súprava alebo pohovka osviežujúcej farby či nevšedná dizajnová sedacia súprava s originálnym čalúnením bude žiarivým bodom vo vašej obývačke, ktorý k sebe pritiahne pohľady, no zároveň je i priestorom pre pohodlný relax.

Tip: Ak obľubujete dizajnový kožený nábytok, no zároveň uprednostňujete ekologický životný štýl, investujte do sedačky z ekokože, ktorá má dlhú životnosť a jednoduchú údržbu.

3

Dizajnové kreslá pre relax a pohodu

Dizajnové kreslá môžu byť ďalšou praktickou ozdobou vašej obývačky. Pohodlné dizajnové kreslo typu ušiak alebo farebné čalúnené kreslo s podnožkou sú ako stvorené na večerné čítanie alebo pozeranie televízie. Originálne zlaté kreslo s kovovým rámom v štýle glamour alebo dizajnové kreslo typu egg dodajú vašej obývačke luxusnejší ráz. Ideálnym doplnkom ku kreslám sú dizajnové taburety, ktoré môžu zároveň poslúžiť ako podnožky.

Tip: Potrebujete využiť naplno priestor malej obývačky? Investujte do dizajnového rozkladacieho kresla, ktoré poslúži aj ako praktické jednolôžko pre návštevu.

4

Konferenčné stolíky ku sedačke

K dizajnovým sedačkám a kreslám patria štýlovo, veľkostne a tvarovo zladené konferenčné stolíky. Originálny konferenčný stolík zo skla a kovu dokáže oživiť sedačku neutrálnej farby. Variabilný rozkladací stolík či viacdielny konferenčný stolík je vhodný do menšieho priestoru. Dizajnový konferenčný stolík s odnímateľnou stolovou doskou poskytuje ako bonus praktický úložný priestor.

5

Nápadité doplnky ako čerešnička na torte

Obývačka bez doplnkov by pôsobila stroho a nedokončene. Pri jej zariaďovaní preto nezabudnite na výber správnych závesov, ktoré môžu ladiť so sedačkou a kobercom alebo ich farebne dopĺňať. Namiesto obrazov môžete na stenu zavesiť originálne zrkadlo so zaujímavým rámom, ktoré vám navyše opticky zväčší a presvetlí priestor. Ako umelecký predmet môže pôsobiť i dizajnová visiaca lampa.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do obývačky, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.