Pohodlné relaxačné kreslá pre dokonalý oddych (nielen) počas sviatočných dní

Relaxačné kreslá sú veľmi obľúbeným kusom nábytku, ktorý vás bude sprevádzať po celý rok – vždy, keď zatúžite po chvíľke nerušeného odpočinku po náročnom dni. Kvalitné relaxačné kreslá sú vhodným doplnením sedacej súpravy v obývačke, no využijete ich aj ako užitočné solitéry kdekoľvek, kde sa radi utiahnete do priestoru, v ktorom vás nikto nebude vyrušovať, napríklad v spálni alebo v domácej pracovni. Poradíme vám ako si vybrať to najvhodnejšie relaxačné kreslo pre vás a vašich blízkych.


Čalúnené relaxačné kreslo –farebné spestrenie vášho interiéru

Mäkké relaxačné kreslo s farebným čalúnením je nielen oázou pre telo, ale aj pre dušu – vyberte si pohodlné kreslo vo farbe, ktorá s vami rezonuje a robí vám radosť. Relaxačné kreslo so zamatovým čalúnením môže byť pôsobivým solitérom v ktorejkoľvek izbe. Polohovateľné relaxačné kreslo s čalúnením z umelej kože vás očarí svojím podmanivým komfortom, odolnosťou a jednoduchou údržbou.

2

Praktické relaxačné kreslo s podnožkou

Túžite po relaxe s vyloženými nohami a zatvorenými očami, keď na chvíľu zabudnete na celý svet? Doprajte si pôžitok z relaxačného kresla, ktoré je vybavené čalúnenou podnožkou na vyloženie nôh. Skvelým riešením je i kreslo s taburetkou, ktorá je zladená v rovnakom štýle. Priestorovo nenáročnou alternatívou je polohovateľné čalúnené relaxačné kreslo, ktoré má výsuvnú opierku na nohy – využijete ju pri relaxe na kresle v horizontálnej polohe.

3

Elektrické masážne kreslo pre maximálny relax

Veľmi užitočným typom relaxačného kresla je i originálne masážne kreslo, ktoré disponuje 8 masážnymi bodmi a možnosťou polohovania. Masážne kreslo s koženým čalúnením je skvelým luxusným kúskom do vášho relaxačného zákutia, v ktorom si zaručene dobre oddýchnete po upratovaní (nielen) pred sviatkami alebo po náročnom dni v práci.

4

Dizajnové kreslá pre náročných

Dizajnové relaxačné kreslo, ktoré má čalúnenie s rafinovaným prešívaním a zaujímavý, nevšedný tvar, je výborným spestrením vašej obývačky, vybavenej kvalitným nábytkom. Elegantné nízke relaxačné kreslo je pohodlné ako čalúnená posteľ a môžete si na ňom pokojne aj zdriemnuť. Doprajte si každodenný luxus v podobe ergonomického kresla s čalúnením neobvyklej farby.

5

Atypické relaxačné kreslá, ktoré potešia aj deti

Deti milujú nábytok, ktorý podporuje ich tvorivosť a hravosť. Ideálnymi relaxačnými kreslami pre deti sú preto sedacie vaky, ktoré sa ľahko prenášajú a dokonale sa prispôsobia tvaru tela osoby, ktoré na sedacom vaku sedí alebo leží. Skvelým doplnkovým sedením do detskej alebo študentskej izby je i tvarovateľné relaxačné kreslo, ktoré nemá podstavec. Umiestnite ho na koberec s vysokým vlasom a vytvoríte výborný základ pre útulný relaxačný kútik, ktorý zaručene nadchne vaše ratolesti.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o relaxačných kreslách, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.