Sviatočná vianočná obývačka – elegantná a vkusná výzdoba od podlahy až po strop

Vianočná výzdoba do obývačky, ktorá rozžiari oči detí i dospelých, nemusí byť nákladná ani komplikovaná. Nájdite si tento rok čas na zdobenie obývačky s vašimi blízkymi a vychutnajte si spoločne strávený čas. Čarovné vianočné doplnky a dekorácie, ktoré ste si vlastnoručne vyrobili alebo spoločne vybrali z našej vianočnej ponuky, vám pomôžu užiť si naplno čaro sviatočného obdobia.


Teplo domova sa začína pod nohami

K domácej pohode v obývačke prispieva správna teplota v izbe. Pocit tepla však nie je len o teplote vzduchu, ale i o senzorických vnemoch. Začnite od podlahy. Ak vo vašej obývačke chýba kvalitný koberec, ktorý ochráni vaše nohy pred studenou podlahou, je najvyšší čas vybrať si ten správny – napríklad atraktívny koberec s vysokým vlasom, po ktorom sa príjemne chodí naboso.

2

Izbové rastliny v sviatočnom šate

Vianočná výzdoba, ktorá pôsobí elegantne a luxusne, môže byť veľmi rafinovaná. Vymeňte bežné kvetináče vašich izbových rastlín za nové – výrazný medený kvetináč či okázalý kvetináč so zlatým alebo strieborným leskom dodá vašej obývačke sviatočný look. Izbové rastliny v slávnostných kvetináčoch alebo pôsobivom stojane na kvety môžu zdobiť vašu podlahu, komodu, obývaciu stenu alebo konferenčný stolík.

3

Spestrite si sedačku vianočnými vankúšmi

Stredobodom vašej vianočnej obývačky nie je iba vyzdobený stromček, ale i sedačka, na ktorej relaxujete s rodinou alebo s návštevami. Vymeňte jednofarebné obliečky na dekoračných vankúšoch za originálne vianočné obliečky, ktoré okamžite pridajú vášmu interiéru sviatočný nádych.

Doplňte vašu sedačku, ktorá je vyzdobená vankúšmi, teplou a hebkou vianočnou dekou. Deky a prikrývky červenej, zelenej alebo bielej farby využijete počas celej zimy a zároveň skvele zapadnú do predvianočného dekoru.

4

Oživte obývaciu stenu nápaditými dekoráciami

Obývacia stena je ideálnym priestorom na vystavenie vianočných dekorácií od výmyslu sveta. Originálny vianočný lampášik, roztomilá postavička Mikuláša alebo vianočného škriatka s LED osvetlením vám vyčarujú úsmev na tvári. Na obývacej stene môžete vystaviť aj vianočné pohľadnice, ktoré ste dostali od vašich blízkych, vianočné rodinné fotografie v rámčekoch alebo adventné vence či ikebany.

5

Vylepšite si steny vianočným osvetlením

Vianočné osvetlenie vám pomôže dotvoriť čarovnú atmosféru vo vašej obývačke, ktorú si môžete vychutnávať počas dlhých adventných večerov. Modernú obývaciu stenu s LED osvetlením môžete doplniť originálnou vianočnou lampou alebo svetelnou reťazou na policiach. Na konferenčný alebo príručný stolík umiestnite sviečku v dizajnovom svietniku. Vaše steny môžu až po strop zdobiť pôvabné svetelné girlandy s teplým žltým svetlom alebo rôznofarebnými svetielkami.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku a doplnkoch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.