Inšpirujte sa: aké sedačky sú teraz „in"?

Obývačka je priestor, kde sa stretáva celá rodina. Miesto, kde si oddýchnete po náročnom dni pri rozhovore, dobrej knihe alebo filme. Každý člen rodiny by sa v nej mal cítiť príjemne.

siva-sedacka-v-modernej-obyvacke-mojnabytok

Dôležitým prvkom každej modernej obývačky je štýlová a pohodlná sedačka. Prezradíme vám, ktoré sedačky sú teraz in“. Dozviete sa aj, na čo sa zamerať pri výbere novej sedačky do vašej obývačky.

Jednofarebné sedacie súpravy sú trendy

Odtiene šedej, biela alebo čierna. Týmito farbami jednoznačne nič nepokazíte.

Ak chcete interiér oživiť, stavte na sýte tmavé farby. Kráľovská modrá, bordová alebo zelená dodajú vašej obývačke nádych luxusu.

bordova-sedacia-suprava-s-baretkou-mojnabytok

Elegantný dizajn, čisté línie, funkčné prvky

Moderná sedačka prepája nadčasový štýl s praktickými vstavanými prvkami, ako sú policové diely či zabudovaná nabíjacia stanica pre váš smartfón.

Rohová sedačka, sedačka do U alebo sedačka v kombinácií s kreslom, čisté priame línie jej umožnia vyniknúť v priestore. Obľúbené sú opäť aj atraktívne oblúkové tvary.

olivova-sedacka-v modernej-obyvacke-mojnabytok

Vhodne zvolené doplnky – vankúše, koberec či osvetlenie vytvoria v kombinácii so sedačkou oddychovú zónu, z ktorej nebudete chcieť odísť.

Hravé detaily

Drobné kovové detaily zvýraznia jedinečný dizajn sedacej súpravy. Stačí tenká línia, gombík alebo nožičky. Populárne kovy sú oceľ, mosadz a zlato.

Trendová je aj kombinácia kovu s prírodnými materiálmi, najmä drevom.

Mimoriadne atraktívny vzhľad dodá sedačke ozdobné prešívanie.

siva-sedacka-v-pudrovej-obyvacke-mojnabytok

Udržateľný dizajn

Stabilná základná konštrukcia, odolné pružiny, prvotriedna výplň sedacej časti. Starostlivo vybrané kvalitné materiály a spracovanie zaručia dlhú životnosť každej sedačky. Udržateľné sedacie súpravy sú jednoducho trend!

Náš tip: Kožená sedačka bude dominantou vašej obývačky. Koža je luxusný a pevný materiál, ktorý pôsobí honosne a nadčasovo.

Komfortná sedačka, ktorá sa prispôsobí vašim potrebám

Moderná sedačka je pohodlný, variabilný a zároveň praktický kus nábytku. Taký, ktorý sa prispôsobí vašim potrebám. Či už hľadáte sedačku na každodenné alebo iba občasné spanie, s policou na knihy alebo zásuvkou na nabíjačku, "in" predstavuje spojenie funkčnosti, pohodlia a dizajnu.

Dokonalým príkladom elegancie s funkčnými prvkami je obľúbená rohová sedačka. Prepája dve najvyhľadávanejšie praktické funkcie – možnosť rozloženia a vstavaný úložný priestor. Rohová sedačka je obľúbená najmä v menších interiéroch.

Ak je vaša obývačka priestranná, odporúčame vyskladať sedaciu súpravu na mieru. Kombinácia sedačky s kreslom či taburetom, sedačka do U alebo rohová sedačka so širším bočným sedením bude klenotom vašej obývačky.

biely-kozeny-gauc-mojnabytok

Kúpa sedačky je dôležitá investícia

Obývačka je srdcom domova. Pohodlná sedačka je srdcom obývačky. Pri výbere sedačky sa zamerajte na dizajn, komfort a kvalitu použitých materiálov. Aby ste získali lepšiu predstavu, ako by vaša sedačka mala vyzerať, odpovedzte si na tieto otázky:

  •       Aký tvar a veľkosť sedačky je vhodný do vašej obývačky? (Môžete priestor premerať a nakresliť si varianty rozloženia nábytku.)
  •       Bude sedačka umiestnená v priestore alebo pri stene?
  •       Aká farebné prevedenie sa vám páči?
  •       Aký materiál poťahu preferujete? Textil alebo kožu?
  •       Aké doplnkové funkcie by mala mať sedacia súprava?

PS: Vy máte predstavu, my máme sedačky. Kontaktujte nás e-mailom alebo telefonicky, radi vám z našej ponuky vyskladáme sedačku na mieru a poskytneme viac informácií. Môžete využiť aj náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.