Praktická a vkusná predsieň: týchto 5 vecí v nej nesmie chýbať

Prakticky a zároveň vkusne zariadená predsieň skvalitní život všetkým členom vašej rodiny a poteší aj vašich príbuzných a priateľov, ktorí k vám prídu na návštevu. V predsieni, v ktorej vládne poriadok a pohoda, nikdy nestratíte kľúče ani topánky, a po príchode domov z práce vás vždy srdečne privíta. Prezradíme vám, čo by rozhodne nemalo chýbať v praktickej a modernej predsieni, ktorá je dokonale vybavená pre každodenný život vašej rodiny.


1. Zrkadlo, ktoré zväčší malú vstupnú halu

Najčastejším problémom, s ktorým sa stretávame v predsieni, je nedostatok priestoru. Aj tú najmenšiu panelákovú vstupnú halu však dokážu zväčšiť rafinovane umiestnené zrkadlá. Veľké zrkadlo na stene, ktoré zachytáva celú postavu, oceníte počas príprav na odchod do práce a počas skúšania rôznych outfitov. V prípade, že nemáte v predsieni priestor pre veľké zrkadlo, postačí aj menšie okrúhle zrkadlo či zrkadlo s nápaditým rámom, ktoré bude v predsieni zároveň pôsobiť ako vkusná dekorácia.

2

2. Botník, ktorý nevytŕča z radu

Dôležitým prvkom, ktorý nesmie chýbať v žiadnej predsieni, je botník, do ktorého sa zmestí veľa párov topánok a zároveň nebude pôsobiť preplnene. Priestranný botník zvykne byť súčasťou zostáv sektorového nábytku do predsiene, v ktorej je štýlovo zladený so zvyšnými kusmi nábytku. Takýto botník je ideálnym riešením do predsiene, pretože vizuálne zapadá do interiéru a nie je príliš nápadný. Šikovným riešením je i vysoký botník so zrkadlovými dvierkami, do ktorého sa zmestí množstvo topánok, či originálny botník s čalúnením, ktorý môžete využívať aj ako pohodlnú lavicu na sedenie.

3

3. Multifunkčná komoda

Komody do predsiene a chodby môžu plniť hneď niekoľko úloh – poslúžia vám ako botník, skrinka na doplnky aj ako odkladací stolík (napríklad na kľúče, poštu, doplnky a dekorácie). Vysoká a úzka komoda so zásuvkami je praktickým riešením do malej predsiene. Moderná komoda s policami a zásuvkami, ktorá je namontovaná do steny alebo dizajnová komoda vybavená vysokými nožičkami, je praktickým riešením do domácnosti, v ktorej pravidelne upratuje robotický vysávač.

4

4. Praktická lavica s úložným priestorom

Jednoduché čalúnené lavice sú vítaným spestrením každej miestnosti, do ktorej vnášajú hravosť a praktické doplnkové miesto na sedenie. V predsieni ich využijete najmä počas prezúvania obuvi, čo ocenia najmä seniori a osoby so zhoršenou mobilitou. Lavica s úložným priestorom v podobe košíkov, zásuviek alebo otvorených políc môže poslúžiť na skladovanie doplnkov, no využijete ju aj ako menšiu skrinku na topánky.

5

5. Elegantný vešiak

Vešiaky na zvršky sú neodmysliteľnou súčasťou každej predsiene. Najobvyklejším riešením je vešiakový panel s háčikmi na zavesenie búnd a kabátov, ktorý môže byť obohatený o poličku na odloženie doplnkov. Nástenný vešiak však môže mať aj originálny tvar – nevšedný vešiak s motívom panorámy mesta zaručene spestrí vašu predsieň. Elegantným riešením do predsiene je i voľne stojaci nadčasový vešiak z masívneho dreva.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do predsiene, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.