S týmito doplnkami do predsiene vždy udržíte neporiadok na uzde


Trápi vás neustály neporiadok v predsieni? Dôvodom môže byť nedostatok úložného priestoru a málo miesta na manévrovanie. Predsieň nie je len úzky pás chodby alebo pár metrov štvorcových, kde si vyzujeme topánky – je to aj prvá izba, ktorá nás víta po príchode domov a zaslúži si náležitú pozornosť. Pozrime sa spoločne na doplnky, ktoré vám pomôžu vytvoriť si v predsieni funkčný a estetický priestor, ktorý zjednoduší udržiavanie poriadku celej rodine.


Praktický a estetický botník

Botníky sú neoddeliteľnou funkčnou súčasťou predsiene. Dlhý botník komodového typu alebo elegantný botník s výklopnými zásuvkami môže byť jedným z dielov sektorovej zostavy nábytku do predsiene alebo fungovať ako samostatná jednotka. Vyšší botník neutrálnej farby alebo vzdušný botník s nožičkami poslúži na odkladanie topánok, ale aj ako bezpečný prístav pre kľúče, peňaženky a ďalšie drobnosti, ktoré si odkladáme v predsieni hneď po príchode domov.

2

Moderný vešiak

V žiadnej predsieni nesmú chýbať vešiaky – a ako často ukazuje každodenný život, dva vešiaky sú lepšie ako jeden. Základnou výbavou predsiene býva klasický vešiakový panel, ktorý sa umiestni na stenu. Môžete ho doplniť moderným voľne stojacim vešiakom, ktorý oceníte najmä v prípade, že často vítate u seba doma návštevy. Elegantným riešením do malej predsiene je vzdušný vešiak spojený s botníkom či dizajnový vešiak s vyklápacími háčikmi alebo originálny vešiak v ráme, ktorý pôsobí zároveň ako nevšedná dekorácia.

3

Zrkadlo s úložným priestorom

Veľké zrkadlá v predsieni dokážu efektne presvetliť a opticky zväčšiť priestor – pozor, zdvojnásobia však i váš neporiadok! Na to, aby zrkadlá odrážali iba útulnú a upratanú vstupnú halu, budete potrebovať dobrý úložný systém. Klasické nástenné zrkadlo môže doplniť zrkadlo s poličkou či praktické zrkadlo so skrinkou na inej stene. Voľne stojace zrkadlo s úložným priestorom je ako stvorené do predsiene alebo do šatníka. Ak v predsieni uprednostňujete zrkadlá zachytávajúce celú postavu, investujte do originálneho vysokého botníka so zrkadlom, ktorý vám rozjasní predsieň a vytvorí ďalší užitočný úložný priestor.

4

Lavica (nielen) na prezúvanie

Pri neustálom obúvaní a vyzúvaní topánok určite oceníte lavicu, na ktorú si môžete v predsieni pohodlne sadnúť. Komfortná čalúnená lavica však môže plniť aj iný účel – napríklad poskytnúť úložný priestor, ktorého v malej predsieni nikdy nie je dosť. Obľúbeným riešením do menšej predsiene je lavica spojená s otvoreným botníkom či lavica so zásuvkami, ktoré sú ako stvorené na doplnky.

5

Nástenné police na drobnosti a dekorácie

Ak chcete využiť potenciál vašej predsiene skutočne na maximum, investujte do nástenných políc, vďaka ktorým zužitkujete všetky steny na sto percent. Závesná polica vo výške očí poslúži na odkladanie drobností alebo na vystavenie dekorácií, rodinných fotografií a suvenírov, ktoré vás budú vítať doma po návrate z práce a zaručene vám zlepšia náladu. V prípade, že v predsieni nemáte dosť miesta na dlhú policu, skvele poslúži aj súprava menších poličiek, na ktorých môžete vystaviť svoje obľúbené ozdoby. Originálna dizajnová polica znázorňujúca košatý strom je zaujímavým riešením do predsiene, do ktorej vnáša dekoračný a zároveň praktický element.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do predsiene, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.