Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Predsieň, ktorá upratuje za vás: takto už nikdy nestratíte dáždnik, kľúče ani rukavice

Predsieň často patrí medzi miestnosti, na ktoré nie sme obzvlášť hrdí. Zvykne slúžiť ako nevyhnutný odkladací priestor pre topánky, kabelky a zvršky ale aj ako miesto, na ktorom sa hromadia predmety, ktoré tam nemajú čo hľadať. V mnohých slovenských panelových bytoch sú predsiene natoľko malé, že zariadiť ich účelne a esteticky zároveň je hotové umenie. Posvieťme si na to, ako si vytvoriť z predsiene priestor, ktorý vám zlepší náladu vždy, keď prídete domov.

 

 

Screen Shot 2018-11-06 at 19.06.20

 

 

Využite praktický sektorový nábytok pre maximálne využitie kapacity

predsiene

 

Ak je vašou predsieňou mikroskopický kus chodbičky, do ktorého ústia okrem vchodových dverí aj dvere záchoda a kúpeľne, je dôležité, aby ste využili celý priestor, ktorý máte v predsieni k dispozícii. Vhodným riešením je pre váš úzka sektorová zostava nábytku do predsiene, ktorá siaha až po strop. Menej využívané veci a sezónne doplnky môžete umiestniť na vrchné poličky.

 

Tip: Do malej predsiene sa obzvlášť hodia strategicky umiestnené zrkadlá, ktoré opticky zväčšia váš priestor. Skvelou voľbou je zrkadlo s poličkou, kde si môžete odložiť rôzne drobnosti.

 

Screen Shot 2018-11-06 at 19.09.05

 

Nešetrite na úložnom priestore pre celú rodinu

 

Táto rada vám príde vhod najmä v prípade, že má vaša domácnosť veľa členov. Viacúrovňové vešiaky, háčiky a vešiakové panely, v kombinácii s niekoľkými komodami a skrinkami na topánky, vám pomôžu udržať v predsieni poriadok. Ak je to možné, prideľte každému členovi domácnosti jeho vlastnú zásuvku, poličku, háčiky a vešiaky. Deti budú vďaka tomu vždy vedieť, kde sa nachádzajú ich čiapky, šály, rukavice a podobne.

 

Tip: Vždy rátajte s o niečo väčším odkladacím priestorom na kabáty a topánky, než potrebujete, aby si vaše návštevy mali kam odložiť svoje veci.

 

Lavica s úložným priestorom = 2 v jednom

 

Otravuje vás obúvať sa postojačky? Zakomponujte do vašej predsiene pohodlnú čalúnenú lavicu na sedenie, ktorá vám zároveň poskytne úložný priestor – napríklad na topánky, papuče pre hostí, na tašky a na rôzne drobnosti, ktoré nechcete mať na očiach.

 

Tip: Ak je vaša predsieňová stena ladená do neutrálnych farieb, vyhrajte sa s čalúnením lavice. Pestré odtiene žltej, zelenej, červenej alebo oranžovej farby oživia priestor, rovnako ako poduška so zaujímavými vzormi.

 

Screen Shot 2018-11-06 at 19.12.07

 

Posvieťte si na tmavú chodbu

 

Osvetlenie vytvára značnú časť pozitívnej atmosféry v byte či dome. Mnohé predsiene nemajú zdroj denného svetla a sú odkázané na to, aké lampy si do nich vyberiete.

 

Na večerné osvetlenie predsiene, ktoré využijete najmä pri neskorých nočných návratoch domov, keď sa nechcete konfrontovať s ostrým svetlom, vám postačia bodové svetlá teplých odtieňov či náladové nástenné lampy.

 

Na bežné osvetlenie predsiene či vstupnej haly (ktoré využijete aj počas upratovania) a na presvetlenie tmavých zákutí odporúčame stropné svietidlá – atraktívne pôsobí napríklad niekoľko lámp s okrúhlymi tienidlami v rade za sebou.

 

Tip: Predsieňové steny môžete aj svojpomocne vylepšiť – na vhodné plochy umiestnite „zberné nádoby“ alebo háčiky na kľúče. Dbajte o to, aby boli tieto plochy dobre dostupné aj pri „nočnom“ osvetlení – aby ste vaše kľúče vždy našli.

 

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do predsiene, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.