Preorganizujte a zútulnite svoju predsieň vďaka štýlovému nábytku

Leto ubehlo rýchlo ako voda a opäť tu máme jeseň plnú farieb. S ochladzovaním počasia vymieňame plavky za teplé pančuchy, žabky za vysoké čižmy, kraťasy za dlhé nohavice a letné košele za teplé kabáty. Toto obdobie je každoročne spojené s revíziou šatníka a veľkým jesenným upratovaním, keďže všetci prirodzene spomaľujú a trávia viac času doma, v ktorom sa túžia cítiť príjemne.

Bohužiaľ, mnohí sa trápia s tým, že si nemajú kde v predsieni odložiť množstvo kabátov a zimnej obuvi, ktorá, logicky, zaberie oveľa viac priestoru ako letné sandálky.

Šatníková skriňa a botník sú nevyhnutnosťou

Ak je toto práve váš problém, nemusíte márne hľadať kúsok voľného miesta a “hrať tetris”  s vaším oblečením po celom byte. Oplatí sa investovať do priestrannej šatníkovej skrine a botníka, ktoré sú absolútnou nevyhnutnosťou, pokiaľ chcete mať svoje veci pekne na poriadku. Možno ste už počuli, že chaos a neporiadok neprospievajú ľudskej psychike. O to viac, ak sa ráno ponáhľate a neviete nájsť svoju obľúbenú zimnú bundu.

Satnikova skrina mojnabytok

Priestranné šatníkové skrine a predsieňové steny sú okrem praktickosti ideálnym riešením, ak chcete zútulniť vstupnú miestnosť do domova. Keďže je predsieň prvou miestnosťou, do ktorej vstupujete vy a vaši hostia, mala by byť funkčná a vizuálne pekná.

 Priedsienova stena - mojnabytok.sk

Podľa čoho vybrať zariadenie do predsiene?

Výber vhodného nábytku do predsiene závisí od veľkosti a funkčnosti priestoru. Okrem šatníkovej skrine by tam nesmelo chýbať zrkadlo, vešiaky, botník, prípadne lavica, aby sa mohli naraz prezuť viacerí členovia rodiny. Pokiaľ je vaša predsieň stiesnená, odporúčame vám zvoliť kompaktnú predsieňovú zostavu, ktorá obsahuje všetko v jednom.

 Satnikova skrina hneda - mojnabytok

Ďalej by ste sa mali zamerať na jednotný štýl, aby predsieň nepôsobila chaoticky, takže vyberajte kúsky, ktoré budú spolu farebne aj štýlovo ladiť. Napokon, domov je miestom, kde sa všetci túžia cítiť príjemne, čiže okrem praktického využitia by sme v ňom mali cítiť pokoj a pohodovú atmosféru. Jeseň je ideálnym obdobím na vytvorenie poriadku ako v domove, tak aj v duši.