Zabudnite na topánkový chaos v predsieni – s týmito botníkmi sa vaša obuv uprace (takmer) sama


Dôkladne uprataná, čistá a útulná predsieň je tou najlepšou vstupnou bránou do vášho domova. Bez ohľadu na to, či je váš dom alebo byt vybavený veľkorysou vstupnou halou alebo drobnou, úzkou predsieňou, ktorou len prekĺznete, vždy existuje spôsob ako udržať vstupný priestor v bezchybne upratanom stave – stačí ak si správne zvolíte nábytok do predsiene, ktorý poskytne dostatok miesta pre vaše zvršky a topánky. Práve priestor na obuv býva kľúčovým bodom pri zariaďovaní predsiene, o ktorú sa delí celá rodina. Poradíme vám ako správne vybrať botník, vďaka ktorému bude udržiavanie poriadku v predsieni hračka pre všetkých členov vašej domácnosti.


Maximálne prehľadný a transparentný

Menší otvorený botník s poličkami je klasickým a obľúbeným riešením do minimalistických domácností. Kovový botník zaručí jednoduchú a bezproblémovú údržbu. Otvorený botník má samé výhody – na prvý pohľad vidíte, kde sa nachádzajú jednotlivé páry topánok, ktoré sa vetrajú, a dokážu sa rýchlo vysušiť po prechádzke v snehu či daždi. Botník s otvorenými poličkami je prehľadným a praktickým riešením do predsiene, o ktorú sa delí veľká rodina alebo do samostatne stojaceho šatníka.

2

Zamaskovaný a praktický

Zaujímavým „maskovacím manévrom“ je botník, ktorý sa „tvári“ ako zrkadlo alebo šatníková skriňa. Skrinka na topánky so zrkadlom, v ktorom vidno celú postavu, je ideálna do malej predsiene, ktorú chcete opticky rozšíriť. Vysoký regál na topánky, v neutrálnej farbe, vám pomôže využiť na maximum priestor úzkej predsiene.

3

Úzky a minimalistický

Úzky botník s vyklápacími zásuvkami je klasickým riešením do stiesnených priestorov. Napriek pomerne malým rozmerom dokáže poskytnúť domov mnohým párom topánok, vrátane vysokých (čižmy, športová obuv...). Botník s horným odkladacím priestorom je ako stvorený na odkladanie kľúčov, mobilov, peňaženiek a ďalších vecí, bez ktorých neopúšťate váš dom či byt.

4

Botník s lavičkou na prezúvanie

Lavica s botníkom, v ktorom je priestor pre vysoké aj nízke topánky, je ideálnym riešením do predsiene, v ktorej chcete ušetriť miesto a dopriať si prezúvanie posediačky. Skrinka na topánky s vankúšom na sedenie v drevenom vzhľade je elegantnou a nadačasovou voľbou do predsiene v klasickom či modernom štýle. Lavičkový botník s otvorenými policami či botník s kovovými poličkami a lavičkovým vankúšom vám zabezpečí komfortné sedenie a prehľad o vašej obuvi.

5

Komoda a botník v jednom

Komoda spojená s botníkom je nenápadným a praktickým riešením do predsiene, v ktorej potrebujete vyťažiť z priestoru čo najviac. Botník s uzavretými poličkami, vyklápacími policami a zásuvkou schová topánky bez obalov aj obuv v škatuliach a poskytne aj miesto naviac, ktoré môžete využiť na skladovanie doplnkov a rôznych užitočných drobností. Na rovnú plochu skrinky na topánky môžete postaviť vázu z kvetmi či rodinné fotografie, ktoré vás budú radostne vítať po každom návrate domov.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do predsiene, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.