Šikovná predsieň, ktorá je pripravená na nečakané návštevy

Mnohí z nás by uvítali oveľa väčšiu predsieň, do ktorej by sa zmestili všetky naše kabáty a topánky, vešiaky, ako aj odkladací priestor na kľúče, dáždniky a rôzne dôležité drobnosti. Okrem toho by mala predsieňová zostava mať dostatok prázdneho priestoru, kam si môžu svoje veci odložiť návštevy. Nezaprataná a čistá predsieň je nielen praktickou, ale aj reprezentatívnou bránou do bytu, ktorá určuje, aký prvý dojem budú mať návštevníci z vášho domova. Zariaďte si vašu predsieň tak, aby v nej bolo všetko čo potrebujete.

Stena, na ktorej je využitý každý centimeter

Malá a úzka predsieň môže poskytnúť rovnaký úložný priestor ako väčšia miestnosť, v ktorej je umiestnená sektorová zostava nábytku do predsiene. Stačí, keď vhodne skombinujete šatníkové skrine, komody a skrinky či nástenné police, ktoré môžu siahať až po strop. Priestor medzi skrinkami môžete využiť na umiestnenie nástenných vešiakov, zrkadla alebo korkovej či drevenej nástenky. Biela predsieňová stena alebo zostava nábytku krémovej, pieskovej či béžovej farby opticky zväčší a presvetlí úzky a tmavý priestor a tým ho vizuálne odľahčí.

2

Šatníková skriňa pre celú rodinu

Kvalitná predsieňová zostava by mala obsahovať šatníkovú skriňu, do ktorej sa zmestia bundy a kabáty všetkých obyvateľov vašej domácnosti a ešte v nej ostane miesto. Praktické a odolné skrine z imitácie dreva ľahko skombinujete s farebnými doplnkami. V menších chodbách využijete aj nástenné vešiaky či police s vešiakmi, prípadne závesné háčiky na dvere. Zaujímavým a vzdušným riešením je vešiaková stena, ktorá sa hodí do minimalistických priestorov.

3

Nenápadný botník

Zabudnite na skladovanie topánok v polorozpadnutých, zdeformovaných krabiciach. Vaše topánky si zaslúžia kvalitný botník, v ktorom budú poruke. Elegantný botník v provensálskom štýle môžete využívať aj na sedenie, čo oceníte počas obúvania a vyzúvania topánok. Úzky výklopný botník je ako stvorený do malej predsiene. Jednoduchý a praktický botník v kombinácii plast a kov sa môže stať domovom pre obuv všetkých členov domácnosti a návštevníkov a pritom nezaberie veľa miesta.

4

Praktická komoda

Nábytok so zásuvkami je ideálny na skladovanie predmetov, ktoré často využívate a nechcete, aby sa vám na ne prášilo na poličkách. Vysoké a úzke komody sú výborným riešením do úzkej predsiene alebo chodby. Širšie komody s veľkými zásuvkami sú ako stvorené do priestrannejšej vstupnej haly, kde poslúžia aj ako príručný stolík na umiestnenie dekoračných predmetov (napr. vázy s kvetmi). Moderná komoda do predsiene je vhodná na skladovanie čiapok, čeleniek, šálov, rukavíc, dáždnikov, krémov na topánky a ďalších vecí, ktoré chcete mať v predsieni poruke.

5

Lavička a skrinka v jednom

Najpraktickejším nábytkom do predsiene je nábytok multifunkčný – napríklad lavička z pevného materiálu, ktorá zároveň slúži ako odkladacia skrinka je skvelým doplnkom do menších aj väčších vstupných hál do domu alebo bytu. Originálna drevená lavička s košíkmi lahodí oku a vďaka množstvu úložného priestoru môže byť vynikajúcim praktickým doplnkom do vašej predsiene.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do predsiene, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.