4 dizajnové postele, ktoré zažiaria v každej spálni

Stredobodom každej spálne je pohodlná manželská posteľ, v ktorej si každú noc vychutnáte kvalitný relax a pokojný spánok. Nemusí však plniť iba praktickú funkciu – môže byť aj skutočnou ozdobou vášho interiéru. Dizajnové postele vnesú do vašej spálne závan luxusu, elegancie a originality. Nechajte sa inšpirovať našim výberom netradičných dizajnových postelí, ktoré spoľahlivo ozvláštnia váš interiér a na ktorých budete spať ako v bavlnke.


1. Čalúnená posteľ s vysokým čelom

Posteľ s vysokým čelom je ideálna pre ľudí, ktorí trávia veľa času sedením v posteli – napríklad v nej radi čítajú, raňajkujú alebo pozerajú televíziu. Čalúnená posteľ s vysokým čelom môže byť opretá o stenu, no môže tiež byť umiestnená do priestoru. Vďaka vysokému čelu sa v nej budete cítiť príjemne aj v prípade, že budete mať za hlavou okno. Dizajnová posteľ s originálnym čalúneným čelom bude nápaditým stredobodom vašej spálne zariadenej v klasickom alebo modernom štýle.

2

2. Spánok ako na obláčiku

Útulná čalúnená posteľ, ktorá vyzerá ako veľký vankúš, vám zabezpečí maximálne pohodlie počas spánku. Nízka čalúnená posteľ s vysokým a širokým čelom, ktoré pripomína prešívanú deku, je mimoriadne mäkká a veľmi pohodlná, vďaka čomu zaručuje maximálny komfort pri spánku. Útulná čalúnená posteľ vybavená úložným priestorom je pohodlná a zároveň praktická – ako stvorená do malej spálne, v ktorej potrebujete navýšiť vzácny úložný priestor.

3

3. Luxusná boxspringová posteľ

Luxus dizajnovej boxspringovej postele nepatrí len do honosných hotelov – tento typ kvalitnej a pohodlnej postele si môžete dovoliť aj vo vašom domove. Čalúnená boxspringová posteľ s elegantnými nožičkami je veľmi pohodlná a zároveň pôsobí štýlovo a luxusne. Manželská posteľ typu boxspring vybavená mäkkým topperom (vrchným matracom), so štedrým úložným priestorom pod lôžkom, je výborným dizajnovým riešením aj do malej spálne. Ak túžite po rozprávkovom komforte počas čítania a relaxu pred televízorom, investujte do boxspringovej postele, ktorá má elektrický regulovaný rošt a matrac s kvalitnými bonelovými pružinami, vďaka čomu sa maximálne prispôsobí krivkám vášho tela.

4

4. Dizajnová posteľ s osvetlením

Dizajnové postele sa vyznačujú rôznymi netradičnými prvkami, ktoré zvyšujú ich funkčnosť a váš komfort počas odpočinku. Vylepšením postele môže byť i praktické osvetlenie, ktoré sa môže nachádzať na rôznych strategických bodoch. Elegantná čalúnená posteľ s decentne osvetleným čelom či futuristická posteľ so zabudovaným LED osvetlením rafinovane doplní ambientné osvetlenie vo vašej spálni, podobne ako originálna manželská posteľ typu boxspring s osvetlením v spodnej časti (pod lôžkom). Výborným dizajnovým riešením je i manželská posteľ so zabudovanými nočnými stolíkmi a bočným osvetlením na oboch stranách čela.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o dizajnových posteliach, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.