Prehľadný šatník, ktorý šetrí priestor aj čas


Kvalitne vybavená spálňa sa nezaobíde bez šatníka alebo veľkej šatníkovej skrine. Logicky a prehľadne usporiadaný šatník je taký, v ktorom má každý kus oblečenia či doplnok svoje miesto. Dobre zorganizovaný šatník využíva dostupný priestor na maximum a vždy viete, kde v ňom nájdete to, čo práve hľadáte – vďaka čomu vám ušetrí čas, keď sa ráno chystáte do práce. Prinášame vám zopár rád, ktoré vám pomôžu vytvoriť si praktický šatník, ktorý vám zjednoduší každodenný život.


Investujte do priestrannej šatníkovej skrine

Vysoká a priestranná šatníková skriňa by nemala chýbať v žiadnej spálni. Obľúbeným riešením sú šatníkové skrine s posuvnými dverami, ktoré dokážu plnohodnotne nahradiť vstavanú skriňu. Policové šatníkové skrine s variabilným úložným priestorom sú výborné do priestorov, v ktorých chcete ušetriť miesto – bývajú často vybavené aj zásuvkami, takže nemusíte do spálne dokupovať komody. Zrkadlové šatníkové skrine oceníte počas skúšania vašich outfitov – nebudete potrebovať samostatne stojace zrkadlo.

2

Rohová skriňa vám pomôže vyťažiť maximum z dostupného priestoru

Rohové šatníkové skrine bývajú súčasťou sektorového nábytku do spálne, no vyniknú aj ako samostatne stojace solitéry. Pomôžu vám využiť roh miestnosti, ktorý je príliš malý alebo nevhodný na klasickú šatníkovú skriňu. Rohová šatníková skriňa v drevenom dekore pôsobí decentne a minimalisticky a je vhodná nielen do spálne, ale i do obývačky, hosťovskej izby či pracovne. Originálnym riešením do spálne či detskej alebo študentskej izby je rohová šatníková skriňa typu walk-in, ktorá je vybavená úložným priestorom zvnútra aj zvonku.

3

Šatníkové organizéry vám zjednodušia orientáciu vo walk-in šatníku

V prípade, že je váš domov vybavený samostatnou miestnosťou pre šatník, teda walk-in šatníkom, je vítanou pomocou pevný a stabilný šatníkový organizér. Ušetrí vás vŕtania a montovania nábytku na uskladnenie šatstva a doplnkov. Kvalitný šatníkový organizér je vybavený závesnou tyčou aj priestrannými policami. Pri vstupe do šatníkovej miestnosti budete vďaka jeho otvorenému dizajnu na prvý pohľad vedieť, kde nájdete jednotlivé kúsky z vášho šatníka.

4

Otvorené vešiaky odbremenia vašu stoličku od roznoseného oblečenia

Roznosené oblečenie, ktoré ste už mali oblečené, no ešte nepatrí do koša na špinavú bielizeň, často skončí pohodené na stoličke v spálni či na inom mieste, kde vytvára neporiadok. Existuje však efektívnejší a estetickejší systém na skladovanie tejto kategórie odevov: otvorený vešiak s kolieskami. Pojazdný vešiak s tyčou je ako stvorený na odevy. Podobne ako vešiak typu nemý sluha, je dokonalým doplnkom do vašej spálne alebo do walk-in šatníka.

5

Vďaka prehľadnému botníku rýchlo nájdete tie správne topánky

Ak ste zvyknutí skladovať topánky v papierových škatuliach, ľahko sa vám môže stať, že zabudnete, že niektoré páry vôbec máte, alebo strávite množstvo času ich hľadaním. Riešením je prehľadný otvorený regálový botník, v ktorom okamžite uvidíte všetky vaše páry topánok. Praktickým riešením do spálne alebo do šatníka je i vysoký a úzky botník so zrkadlom, v ktorom vidno celú postavu. Dobrý prehľad vo vašej zbierke topánok vám pomôže udržať aj priestranný botník s poličkami a plastovými dvierkami, vhodný na skladovanie zimnej aj letnej obuvi.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do šatníka, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.