Sklápacie postele

Problém nejednej domácnosti spočíva v nedostatku priestoru. Mať navyše jednu posteľ pre návštevu tak aby nezavadzala a bola nenápadná nie je nikdy na škodu. Jedným z riešení je kúpa sklápacej postele.

Benefitom sklápacej postele je nenápadná súčasť nábytku cez deň ktorá sa v noci mení na pohodlné lôžko. Sklápacie postele vďaka svojmu jedinečne modernému a zároveň jednoduchému štýlu dokonale zapadnú do akéhokoľvek interiéru, takže počas dňa nik nespozná že Vaša posteľ sa ukrýva za dverami štýlového kusu nábytku.

albena_3_3

Sektorová zostava Albena

Ideálnym miestom, kam takúto posteľ umiestniť, je obývačka. Najväčšou výhodou sklápacej postele je ušetrený priestor. Využiť ho môžete napríklad ako kútik pre deti alebo na miesto, kde by inak stála posteľ, môžete postaviť pracovný stolík alebo pohovku, ktoré večer jednoducho odsuniete.

  • Sklápacie postele ponúkajú množstvo farebných prevedení, vďaka ktorým je možné prispôsobenie do Vášho interiéru.

 

vsa_horizontalne_biela-300x200

Sklápacia posteľ Sava

vasa_horizontalna_sklapacia_postel_wenge-300x229

 Sklápacia posteľ Sava

Sklápacie postele ponúkajú vertikálne a horizontálne umiestnenie, je len na Vás pre ktoré prevedenie sa rozhodnete. Posteľ potrebuje uchytenie mechanizmu na stenu čo bude vyžadovať istý priestor, to však nevyžaduje viac priestoru ako jedna skriňa.

sklapacia_postel_co_01-300x194

Sklápacia posteľ Concept CO-01 / Smart