Vážení zákazníci, vzhľadom na aktuálnu situáciu vo svete sa môžu dodacie lehoty niektorých produktov predĺžiť. Zároveň Vás chceme uistiť, že Vám bude tovar doručený hneď, ako to bude možné. Ďakujeme za pochopenie.

Záruka dlhej životnosti matraca je správny rošt

Na rozdiel od matraca rošt predstavuje takmer doživotnú výdrž. Výberom správneho roštu taktiež môžete zabezpečiť i dlhšiu funkčnosť Vášho matraca.

Kúpa roštu by mala predchádzať výbere matraca. Nemali by ste zabudnúť ani na svoju hmotnosť. Rošty sa vyrábajú s nosnosťou od 80 – 180 kg.

Rošty sa dokážu prispôsobiť individuálnym požiadavkám. Niektoré rošty je možné ľubovoľne polohovať , polohovateľné rošty sú vhodné najmä pre ľudí trpiacich bolesťami chrbtice.
Rošt chráni Vašu posteľ proti vlhkostiodvetráva matrac a zabraňuje tak tvorbe plesní. Najlepšou voľbou sú flexibilné rošty vyrobené z pružných lamiel, ktoré sú vhodné do akejkoľvek postele.
Lištové rošty- vyrábajú sa ako voľné kde sú lišty najčastejšie spojené textilným popruhom alebo ako pevné, kde sú lišty upevnené v ráme.
Lamelové rošty- výrazne podporujú pružnú schopnosť matraca. Klasické lamelové rošty majú 14-18 lamiel, ktoré sú spojené plastovými púzdrami.

flex_3zonovy_rost-300x158

Rošt lamelový Flex 3-zónový

plaza_rolovany_rost-300x163 

  Rolovaný rošt Plaza

twinflex_rost-300x169

Polohovateľný rošt Twinflex