Takto zariadite šatník, o akom tajne sníva každá žena

Ruku na srdce, dámy, však ste aj vy niekedy túžili po priestrannom šatníku, do ktorého stačí vojsť a máte okamžitý prehľad o všetkom vašom oblečení a doplnkoch? O vašej oáze pokoja a kreativity, kde sa budete vždy vedieť rozhodnúť, čo dnes na seba? A čo tak si konečne dopriať šatník, ktorý je hoden filmovej hviezdy? Ak nemáte extra miestnosť na zriadenie samostatného walk-in šatníka, postačí aj priestranná šatníková skriňa, do ktorej sa zmestia vaše najobľúbenejšie kúsky.

Ako zariadiť walk-in šatník v samostatnej miestnosti


Ak máte k dispozícii na šatník celú izbu, môžete ju od podlahy až po strop vyplniť na mieru stavaným policovým systémom, ktorý bude obsahovať tyče, poličky a zásuvky. Hĺbka políc na oblečenie by mala dosahovať aspoň 60 cm, poličky na topánky môžu byť aj cca o polovicu užšie.

Sezónne oblečenie, klobúky a veci, ktoré nosíte zriedkavejšie, môžete vložiť do krabíc a kontajnerov a umiestniť na horné poličky. Veci, po ktorých siahate najčastejšie, umiestnite do výšky, ktorá je pre vás najlepšie dostupná. Detské veci skladujte na dolných poličkách, aby na ne deti dočiahli a mohli samostatne manipulovať so svojím oblečením.

Základné vybavenie šatníka

Ak nemáte vo vašom šatníku zabudovaný policový systém, vyskladajte si ho sami z regálov, botníkov a pojazdných vešiakov. Výhodou takto zostaveného šatníka je jeho variabilita – veľmi ľahko vymeníte jednotlivé diely a prispôsobíte šatník vašim aktuálnym potrebám.

Tip: Na zariadenie malého šatníka môžete využiť aj menšiu predsieňovú zostavu, obohatenú o niekoľko praktických doplnkov.

82233-2

Vytvorte si šatník snov s pomocou doplnkov

Niektoré kusy nábytku a doplnky nie sú „povinnou“ súčasťou šatníkovej výbavy, avšak dodajú vášmu šatníku punc luxusu a elegancie:

2

 

Takto si vyberiete ideálnu šatníkovú skriňu do menšej izby

V prípade, že nedisponujete dostatkom priestoru na samostatný šatník, odporúčame vám investovať do priestrannej vysokej šatníkovej skrine, ktorú môžete umiestniť do spálne, do obývačky, detskej izby, pracovne alebo do predsiene. Vnútorné vybavenie skrine môžete doplniť o drôtené koše a praktické plastové kontajnery či dekoračné papierové škatule.

1

Ideálnou šatníkovou skriňou do stiesnených priestorov je viacdverová šatníková skriňa so zrkadlom, ktorá vo svojom vnútornom vybavení kombinuje poličky a závesné tyče. Vhodným riešením do malej miestnosti je aj hlboká rohová šatníková skriňa, v ktorej je dostatok priestoru na zavesenie dlhých kabátov a šiat.

Bez názvu – kópia

P.S.: Potrebujete viac informácií o našich šatníkových skriniach, o vybavení a doplnkoch do šatníka, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.