Vysnívaný toaletný stolík v spálni každej dámy: Doprajte si doma ženskosť!

Toaletný stolík je ako stvorený pre odloženie typicky ženských vecí. Kozmetiky, hrebeňa, maličkostí a mnohých iných kúskov, ktoré sa teraz váľajú v kúpeľni bez svojho stáleho miesta. 

Vybojujte si kúsok priestoru len pre seba! Túžbou každej ženy je krásny toaletný stolík známy z romantizmu i hollywoodskych filmov päťdesiatych rokov. V tom čase nesmel chýbať žiadnej pravej dáme. Milovala ho božská Marilyn ale aj taká Madame de Pompadour, ktorej kozmetické procedúry za toaletným stolíkom trvali celé hodiny! Počas tohto času dokonca zvykla prijímať aj návštevy. Túžite po podobnom miestečku aj vy? Okrem pohodlného kresla či taburetu si do svojho ženského priestoru kúpte tiež toaletný stolík. Poslúži vám na váš „beauty time“, môžete doň odložiť svoje osobné veci a vyzerá naozaj krásne v každej spálni. 

Aký toaletný stolík si zvoliť? 

Toaletný stolík by mal vyjadrovať ženinu osobnosť, jej štýl. Ponuka je veľmi široká. Môžete zvoliť nežný toaletný stolík so zrkadlom a taburetom vo vintage duchu LINET NEW, unikátne pôsobí aj toaletný stolík 1102.

toaletny-stoli-mojnabytok.sk

 

Toaletky“ pre veľké slečny 

Svoj vlastný toaletný stolík by mala mať aj tínedžerka meniaca sa v ženu. Univerzálne kúsky alebo romanticky vyrezávané stolíky sú snom každej slečny, ktorá miluje parádenie sa. Stolík jej so starostlivosťou o pokožku taktiež pomôže – práve na pohodlnom taburete bude môcť v pokoji pred zrkadlom robiť všetky kozmetické rituály. Vďaka stolíku mladej dáme vznikne priestor aj na odloženie talizmanov, líčidiel alebo iných tínedžerských drobností. Toaletný stolík je jednoducho ideálnym darčekom pre všetky parádnice. Skrášľovanie a úprava je neodškriepiteľnou súčasťou dievčenského sveta, často ide o najdôležitejšiu každodennú tému. Dospievajúce slečny by mali mať bežný toaletný stolík vybavený aj zväčšovacím zrkadlom, podstatná je aj uzamykateľná zásuvka na skrytie všetkých tajností. Toaletný stolík každej dámy – či už staršej alebo mladšej, by mal byť hlavne priestranný s dostatočným množstvom priehradiek na odloženie bižutérie, vlasových doplnkov, kozmetiky a mnohých iných nevyhnutných – čisto ženských kúskov.   

toaletný stolík všeobecné_01