Detský raj priamo u vás v záhrade: Tento nábytok vám nesmie chýbať!

Záhrada je dokonalým miestom pre zábavu tých najmenších. Čo vám v nej nesmie chýbať?

Hra na čerstvom vzduchu je to najlepšie, čo môže byť. Ak máte deti a záhradu, je jasné, že vonkajšie aktivity sa stanú každodennou súčasťou vašich dní. Počas dňa sa vaše ratolesti na záhrade do sýtosti vybláznia a večer zaspia ako anjelici. Na aký detský záhradný nábytok by ste sa mali zamerať?

zahradny-domcek-na-hranie-mojnabytok.sk

Ak chcete svojim deťom a ich kamarátom zabezpečiť na záhrade ozajstné vyžitie, zohľadnite charakter samotnej záhrady. Do okrajových miest, kde je tieň, sa hodí pieskovisko, ktoré tak nebude zaberať miesto uprostred záhrady. Avšak, ak zvolíte pieskovisko so strieškou, pokojne ho môžete umiestniť aj do slnkom zaliatej časti záhrady, nemusí byť v tieni.

pieskovisko-so-strieskou.mojnabytok.sk

Pod stromami môže byť detské posedenie, ideálne, keď je drevené. Perfektné riešenie predstavuje detské záhradné sedenie KASIA, ktoré je prevedením ako stvorené na oddych tých najmenších v záhrade.

detske-zahradne-sedenie-kasia

Domčeky a úkryty nesmú chýbať

Ktoré dieťa by ich nemilovalo? Ak si váš potomok v obývačke často stavia bunkre, počas teplých dní máte tú najlepšiu príležitosť dopriať mu poriadny prístrešok na záhrade. Môžete kúpiť hotový záhradný domček MY GARDEN HOUSE s mini záhradou a plotom, ktorý je ideálnym miestom pre detské hry. Skvelé je, že sa doň zmestí viacero detí, takže o zábavu bude postarané. Medzi najobľúbenejšie aktivity patria aj hry v multifunkčných domčekoch.

zahradny-domček-my-green-house-najdete-na-mojnabytok.sk

Domček FUNTIVITY PLAY HOUSE ponúka univerzálny hrací priestor. Dom, šmykľavka a tunel sú ako stvorené na nekonečnú hru vašich ratolestí. Tí najmenší sa môžu šmýkať na šmykľavke, skryť sa v dome a tunelom sa prešmyknúť späť von. Dômyselný tvar je zárukou mnohých možností, stabilná konštrukcia je zas zárukou bezpečnej hry. Obľúbené sú u detí nielen samostatne stojace domčeky, svoje čaro majú aj vlastnoručne vyrobené domčeky na strome. Niekedy sú tieto domčeky súčasťou celého detského ihriska, kde je k dispozícii napríklad aj lezecká stena, kĺzačka alebo ďalšie preliezačky.

Domcek-FUNTIVITY-PLAY-HOUSE-mojnabytok.sk

Deti milujú aj trampolínu a bazén

Síce nejde o detský záhradný nábytok, tieto atrakcie sú na záhrade takmer nevyhnutnosťou. Existujú aj mini trampolíny pre najmenšie deti, ktoré zároveň môžu slúžiť ako malý bazénik na vodu alebo guličky. Hojdačky sú klasikou, ktorá na záhradu jednoznačne patrí. Pre tých najmenších sú vhodné závesné hojdačky s bezpečnostnou sedačkou, z ktorej deti nevypadnú. Pri plánovaní terasy nezabudnite ani na vonkajšie hry. Čo by ste povedali na minigolf alebo miesto na obriu šachovnicu? Fantázii sa medze nekladú! Vytvorte v záhrade priestor, ktorý ponúka skvelé možnosti na rodinné súperenie na čerstvom vzduchu. Pobyt v záhrade pri rôznych hrách je skvelým spôsobom, ako tráviť čas v úzkom kruhu rodiny. Niekedy stačí naozaj málo – kus voľného betónu a krieda.

vesele-deti-so-zahradnym-detskym-nabytkom-od-mojnabytok.sk