Nezabudnuteľné zákutia v dome i na záhrade pre maximálny letný relax

Leto je v plnom prúde a mnohí dovolenkári si vychutnávajú relax pri vode či na horách. Príjemné letné dni však môžete stráviť aj v pohodlí vášho domova, chaty alebo chalupy. Vytvorte si relaxačný raj vo vašej záhrade alebo na terase, s pomocou kvalitného záhradného nábytku a doplnkov.


Záhradné posedenie pod holým nebom pre celú rodinu

Odpočinok na záhradke, v tieni stromov či pod moderným záhradným prístreškom je skvelý program na horúce letné dni. Na záhradné posedenie je ako stvorený ratanový nábytok, ktorý je nenáročný na údržbu a ľahko ho presuniete. Nábytok z umelého ratanu bez problémov znesie slnko aj dážď a je vhodný i na terasu či na balkón. Záhradné zostavy z masívneho dreva sú ideálne na veľké rodinné oslavy a stolovanie pod holým nebom.

2

Hojdanie v lenivom letnom rytme

Mnohí z nás si letný relax neodmysliteľne spájajú s pohodovým oddychom na záhradnej hojdačke. A nemusí pritom vôbec ísť len o klasickú hojdačku so strieškou. Záhradné hojdačky existujú v mnohých podobách – ako stabilné drevené hojdačky, vhodné do záhrady aj na terasu, odolné kovové hojdačky či praktické a moderné hojdačky z umelého ratanu. Ak uprednostňujete menšie hojdačky, útulné zákutie vonku či na terase vytvoríte aj zo závesných hojdacích kresiel, ktoré sú vhodné aj do interiéru, podobne ako štýlové hojdacie kreslo s čalúnením.

3

Slnečný kúpeľ na balkóne, záhrade a na terase

Aké by to bolo leto bez opaľovania sa na záhrade, na terase, či aspoň na panelákovom balkóne? Pohodlné lehátko, slnko a studený drink v ruke – aj takto môže vyzerať vaša letná domáca pohoda. Drevené lehátka s kolieskami alebo bez, odolné plastové lehátka či elegantné lehátka z umelého ratanu sú to pravé riešenie na záhradný veget alebo posedenie k bazénu. Hojdacia sieť pod korunami stromov alebo pod prenosným slnečníkom či ratanové lôžko so strieškou sú ako stvorené pre tých, ktorí radi striedajú pobyt na slnku s oddychom v tieni.

4

Útulné zákutie pre kutilov

Ak radi pracujete manuálne a záhradkárčenie či vylepšovanie vášho domova patria medzi vaše záľuby, určite oceníte priestor navyše, v ktorom môžete skladovať vaše náradie alebo si v ňom vytvoriť malú dielničku. Na tento účel výborne poslúžia záhradné domčeky, ktoré nezaberú veľa miesta. Praktický záhradný domček so strieškou je vhodný aj na uskladnenie bicyklov, kosačky, detských hračiek či sezónneho nábytku. V záhradnom domčeku sa môžete venovať svojim koníčkom aj v prípade nepriaznivého počasia.

5

Kútik plný zábavy pre deti

Vytvorte vašim deťom na záhrade priestor, v ktorom sa môžu hrať hoci aj celý deň – stačí im vybrať ten správny detský nábytok. Klasické drevené pieskovisko, ľahká prenosná šmykľavka, detský piknikový nábytok a nafukovací bazénik vytvoria priestor pre nekonečnú letnú zábavu vonku. Farebný detský domček na hranie či odolný stolík na kreatívnu zábavu pre deti môžu vaše ratolesti využívať v exteriéri aj v interiéri, v detskej alebo hosťovskej izbe.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o záhradnom nábytku, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.