Záhradný domček a jeho využitie: Týchto 5 tipov ocení každý kutil!

O tom, že záhradný domček je skvelá vec na uskladnenie všetkého záhradného náradia, kosačiek či iných pomôcok do domácnosti a do záhrady, niet pochýb. Ako sa dá ešte využiť?

Kvalitný domček do záhrady poskytne priestor na bicykle, lyže, kosačku, náradie, v zime v ňom môžete uskladniť bazén alebo záhradný nábytok. Vo vašom záhradnom vybavení tak vďaka praktickému domčeku budete mať vždy perfektný prehľad, zabudnite na hľadanie náradia alebo iných kúskov, viac nebudete musieť nič zháňať na mnohých miestach. Záhradné domčeky ponúkajú veľa možností – využite ich priestor na 100 %!

Záhradný domček ako miesto pre vaše hobby

Máte home office alebo potrebujete miesto na realizovanie vašich koníčkov? Predstavte si vlastné komfortné zázemie uprostred zelene, kde môžete maľovať svoje obrazy, písať knihy alebo sa venovať výrobe drobných maličkostí. Nikomu nebude vadiť, že máte rozrobenú prácu alebo niekam vo vašom príbytku vyrážate za svojím koníčkom. Bude to miesto, ktoré bude na len a len vaše. Oáza pokoja, ktorú si zaslúži každý z nás.

 zahradny-domcek-sivy-mojnabytok.sk

Relax v záhradnom domčeku? Dá sa to!

Priestranné záhradné domčeky veľkorysých rozmerov sa často podobajú kempovým chatkám. Ponúkajú priestor na skromné ​​bývanie a víkendové prespávanie, mnohí záhradkári si ich nevedia vynachváliť. Chatové domčeky, ktoré nepresahujú svojimi rozmermi zastavanú plochu väčšiu ako 25 m2, nepotrebujú ani stavebné povolenie či ohlásenie.

zahradny-domcek-cierny-na-terase-mojnabytok.sk

Miesto zábavy pre deti

Všetky deti milujú základňu pre svoje hry! Čo by ste povedali na to, keby ste im miesto pre ich zábavu vytvorili v domčeku? Deťom určite nebude vadiť ani to, že nie je na strome. Nemusíte sa tiež báť, že by ste montáž nezvládli sami. Časti domčekov sú stavebnicovou konštrukciou, ktorú ľahko poskladáte podľa podrobného návodu – nájdite si na MôjNábytok.sk domček s rozmermi presne podľa svojich potrieb a predstáv.

„Sklad“ pre vonkajšie párty alebo grilovačky

Večierky v exteriéri obnášajú oveľa viac starostí ako klasické oslavy vo vnútri domu. Kuchyňa aj špajza sú ďaleko, preto je praktické mať zásoby čo najbližšie. Záhradný domček Isaac v imitácii dreva sa na tieto účely skvele hodí, využijete ho na uskladnenie pripraveného vybavenia na večierok. Jedlo, pitie, deky, sviečky a množstvo ďalších vecí, ktoré chcete mať poruke, budú prakticky umiestnené v záhradnom domčeku.

zahradny-domcek-imitacia-dreva-mojnabytok.sk

O týchto možnostiach ste netušili

Vínna pivnica, miesto na domáce premietanie filmov, sklad vašich spomienkových predmetov, súkromné fitko alebo priestor, kam odložíte nádoby na odpadky? Je len na vás, na čo váš záhradný domček pretvoríte – ak stavíte na záhradný domček Oscar, ktorý má aj praktický prístrešok, získate miesto navyše napríklad na umiestnenie dreva. Vyberte si z pestrej ponuky našich záhradných domčekov ten svoj! Sme si istí, že si jeho možnosti nebudete vedieť vynachváliť. 

zahradny-domcek-Oscar-sivy-mojnabytok.sk