Záhradné posedenie 5x inak: veselé a praktické stolovanie pre celú rodinu

Posedenie na záhrade a stolovanie pod holým nebom neodmysliteľne patrí k teplým jarným a letným mesiacom. Pripravte sa už teraz na veselé rodinné oslavy a grilovačky na vašej záhrade a vylepšite ju novým, moderným záhradným nábytkom. Praktické, nadčasové a nízkoúdržbové záhradné zostavy sú ideálnym základom pre vytvorenie atraktívneho záhradného posedenia pre celú rodinu.


1. Drevený záhradný nábytok = overená klasika

Záhradné zostavy z masívneho dreva patria medzi rokmi overenú klasiku. Robustný drevený nábytok s lavičkami je ideálny na nespevnenú plochu (udržiavaný trávnik). Elegantný set dreveného nábytku s kovovými nožičkami je ako stvorený na letné stolovanie v záhrade alebo na terase. Rohová záhradná zostava je skvelým riešením pod prístrešok, do letnej kuchyne, v ktorej sa schádza celá rodina.

2

2. Čaro pravého prírodného ratanu

Atraktívny ratanový nábytok je výborným riešením na záhradu či na terasu – prírodný materiál dobre vyzerá, ľahko sa prenáša, je pohodlný a pri správnej údržbe vám vydrží dlhé roky. Nábytok z pravého ratanu pôsobí prirodzene a romanticky a počas zimných mesiacov ho môžete využívať aj v interiéroch, napríklad na zasklenom balkóne či v zimnej záhrade. Jeho charakteristická vôňa vám bude pripomínať leto.

Zahradné posedenie

3. Praktický umelý ratan

Záhradný nábytok z umelého ratanu pôsobí na prvý pohľad veľmi podobne ako nábytok z prírodného ratanu. Má však oproti nemu výhodu, ktorou je vyššia odolnosť voči vlhkosti, teplu a slnečnému žiareniu. Nábytok z umelého ratanu v podobe lavičiek, kresiel a stolíkov je ideálny na relax s kávou či chladenými nápojmi. Praktický set ratanového nábytku s poduškami je veľmi pohodlný a ľahko prenosný.

4

4. Odolný záhradný nábytok z kovu

Záhradný nábytok z kovu je moderným riešením do záhrady, pod altánok aj na terasu či balkón. Pri kovových stoloch sa nemusíte obávať nepriazne počasia – kovový nábytok odoláva vetru aj slnku, kvalitný hliníkový stôl vám nezhrdzavie. Záhradný set z hliníka má stabilnú konštrukciu a je i dostatočne odolný voči dažďu, mrazu či škodlivému UV žiareniu. Obliečky na vankúše vyrobené z vysoko kvalitnej teflónovej textílie zabránia navlhnutiu vankúšov.

5

5. Pôvabné závesné kreslá a hojdačky

Záhradné posedenie nemusí byť iba tradičný stôl so stoličkami, lavicami či kreslami. Originálnou alternatívou je kombinácia rôznych hojdacích elementov. Klasická záhradná hojdačka je ako stvorená na rannú kávu alebo čaj – pre väčšie pohodlie k nej môžete pristaviť malý príručný stolík. Hojdačku so strieškou a pohodlnými čalúnenými vankúšmi oceníte najmä počas poobedného relaxu v tieni počas horúcich slnečných dní. Veľkú hojdačku môžu doplniť atraktívne hojdacie kreslá, ktoré sa počas zimných mesiacov dajú použiť aj v interiéri. Zaujímavým doplnkom na letný relax v tieni stromov je i jednoduchá hojdacia sieť.

6

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do záhrady, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.