Záhradný nábytok, s ktorým si deti užijú kopec zábavy

Záhradný nábytok neslúži len dospelým, ale i deťom, ktoré milujú pobyt na čerstvom vzduchu a hry so súrodencami a kamarátmi v prírode. Vašim ratolestiam môžete dopriať aj špeciálny záhradný nábytok pre deti, ktorý podporí ich hravosť a kreativitu. Pobyt na záhrade môže byť plný zábavy a objavovania. Prinášame vám niekoľko inšpirácií – praktický a zaujímavý detský záhradný nábytok, z ktorého bude mať radosť celá rodina.


Malé detské ihrisko sa zmestí do každej záhrady

Aj v tej najmenšej záhrade si viete vytvoriť priestor a podmienky pre detské ihrisko. Môže to byť malé zákutie s pieskoviskom pre najmenšie deti, ktoré je vybavené praktickou strieškou proti slnku, alebo s detským bazénikom a plastovou šmykľavkou. Ak máte na záhrade k dispozícii viac priestoru a rovnú plochu s trávnikom, môžete ju vylepšiť s pomocou detského záhradného ihriska – masívnej drevenej konštrukcie, ktorá je vybavená hneď niekoľkými zábavnými prvkami: hojdačkou, šmýkačkou, horolezeckou stenou a pieskoviskom s dreveným vekom (ktoré ho pomáha udržiavať čisté).

2

Trampolína pre malých akrobatov

Snom mnohých detí je vlastná trampolína, na ktorej sa môžu do sýtosti vyskákať. Okrem toho, že je skákanie na trampolíne výborná zábava, prospieva aj zdraviu vašich detí. Zapojí do práce ich svaly a zrýchli tok lymfy v tele, vďaka čomu sa ľahšie odplavia nahromadené toxíny a zrýchli sa látková výmena. Ako rodičia sa nemusíte obávať o bezpečnosť vašich detí – moderná trampolína je vybavená vysokou ochrannou sieťou a ďalšími bezpečnostnými prvkami, ktoré pomáhajú predchádzať úrazom.

zahradna-trampolina-mojnabytok

Záhradný domček na hry podporujúce fantáziu

Kým záhradné domčeky pre dospelých slúžia na úschovu náradia, kosačiek, bicyklov a sezónneho príslušenstva, záhradné domčeky pre deti sú perfektným útočiskom, v ktorom môžu vaše ratolesti relaxovať, čítať si knižky alebo sa hrať. Pomôžte im vytvoriť si na záhrade ich vlastné malé kráľovstvo. Detský záhradný domček z masívneho dreva s popisovateľnou tabuľou je dokonalým priestorom pre vaše kreatívne deti, v ktorom sa môžu hrať aj počas nepriaznivého počasia. Pôsobivý detský záhradný domček s ihriskom, ktorý stojí na stabilných drevených trámoch, je naviac obohatený o atraktívne herné prvky – hojdačku a šmýkačku. Pre najmenšie deti je ideálnym riešením ľahko zostaviteľný záhradný domček z trvácneho plastu, ktorý si svojimi pestrými farbami získa ich srdcia.

4

Malé záhradné posedenie pre deti

Aj deti si zaslúžia svoje vlastné záhradné posedenie, ktoré bude zodpovedať ich veku, výške a potrebám. Farebná detská súprava záhradného nábytku či detský piknikový set sú ideálnym riešením do tieňa v záhrade či na terase. Pre tvorivých predškolákov je ako stvorený stolček na hranie, vybavený stoličkami, ktorý je prispôsobený obľúbeným kreatívnym aktivitám malých detí. Plastový stolček na tvorivé hry je ľahko prenosný a počas studených mesiacov roka ho môžete využívať aj v interiéri.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o detskom nábytku na záhradu, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.