4 originálne doplnky, ktoré potešia srdce každej mamičky

Deň matiek je vynikajúcou príležitosťou na to, aby ste urobili radosť žene, ktorá vám dala život, alebo vašej manželke a matke vašich detí. Každú ženu, bez ohľadu na vek, poteší pozornosť v podobe užitočného daru, a to bez ohľadu na jeho finančnú hodnotu. Doplnky do domácnosti, ktoré nebudú zapadať prachom, ale budú sa pravidelne využívať, sú skvelým praktickým darčekom ku Dňu matiek. Zamerajte sa predovšetkým na také doplnky, ktoré dokážu mamičkám spríjemniť relax po náročných dňoch plných starostlivosti o rodinu.


1. Taburetka, príručný stolík alebo úložný box?

Ľahko prenosné stolíky či taburetky na odkladanie drobností patria medzi veľmi užitočné doplnky, ktoré rozhodne netreba podceňovať. Moderné kúsky v sebe zvyknú zahŕňať viacero funkcií – elegantný taburet či originálna sada taburetiek s odnímateľnou drevenou doskou môžu slúžiť na sedenie, ako príručný stolík na kávu alebo čaj k relaxačnému kreslu, ale aj ako väčšie úložné dózy na všetko možné. Taburet z umelého ratanu, ktorý je vybavený vankúšom a úložným priestorom, je výborným doplnkovým sedením na balkón či terasu. Zaujímavou alternatívou je i ratanový taburet, ktorý zároveň slúži ako chladnička a v lete je nenahraditeľným zdrojom chladivých nápojov počas leňošenia na slnku.

2

2. Zrkadlo so zaujímavým rámom

Medzi predmety, ktoré každá žena využíva na dennom poriadku, rozhodne patria zrkadlá. Okrúhle zrkadlo v originálnom ráme, nevšedné zrkadlo v tvare kvapky či hravé zrkadlo v kovovom ráme je vynikajúcim doplnkom na stenu. Zrkadlo v romantickom provensálskom štýle, ktoré zachytáva celú postavu, je ako stvorené do spálne či do priestranného šatníka. Zrkadlo so zabudovaným LED osvetlením určite ocenia dámy, ktoré rady experimentujú s líčením a účesmi.

3

3. Dekoračné vankúše a deky pre pohodu a relax

Dekoračné vankúše a obliečky patria do kategórie príjemných darčekov, ktorých nikdy nie je dosť a dajú sa neustále sezónne obmieňať. Dokážu spestriť manželskú posteľ v spálni, sedaciu súpravu alebo pohovku v obývačke, relaxačné kreslá aj ratanovú, drevenú či kovovú súpravu na balkóne či na záhrade. Hebké obliečky na vankúše je ideálne nakupovať v pároch, v rovnakej farbe alebo v odtieňoch, ktoré spolu ladia. K vankúšom môžete doladiť mäkučkú deku podobnej farby, ktorá pomôže po dlhom dni navodiť pohodovú atmosféru počas relaxu s knižkou či pri dobrom filme.

4

4. Kvetináče pre milovníčky zelene

Dizajnové kvetináče a vychytávky sú nečakaným a užitočným darčekom pre ženy, ktoré milujú pestovanie byliniek a baví ich starať sa o záhradku či izbové rastliny v dome či byte. Potešte ich novou sadou kovových stojanov na kvety v žiarivom zlatom dekore, inteligentným kvetináčom so zabudovaným zavlažovacím systémom alebo praktickým závesným systémom na pestovanie byliniek z borovicového dreva, ktorý je skvelým doplnkom do kuchyne alebo na balkón.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o zaujímavých a moderných doplnkoch, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.