Roztomilé darčeky, ktoré rozveselia každé detské srdce

Je veľa možností ako môžete vaše deti potešiť darčekom na medzinárodný deň detí. Najlepšie darčeky sú však také, ktoré prinášajú radosť opakovane – ako napríklad kvalitný detský nábytok a doplnky do detskej izby. Vaše ratolesti určite ocenia nové možnosti na hranie a rozvíjanie kreativity, ktoré im vďaka tomu vytvoríte. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi a vychutnajte si spoločne veselý a bezstarostný Deň detí.


Detský sedací vak

Sedacie vaky sú veľmi obľúbené u menších detí aj u tínedžerov. Vaše ratolesti ich využijú ako doplnkové sedenie vo svojej izbe ale aj vonku na terase či na záhrade. Detské sedacie vaky sú ako stvorené na relax s knižkou či s tabletom. Ich výhodou je veľká odolnosť a nízka hmotnosť – vaše deti ich môžu podľa potreby presúvať aj samé, bez rodičovskej pomoci.

2

Doplnky do detskej izby

Nápadité doplnky do detskej izby dokážu vašim ratolestiam vylepšiť ich kráľovstvo. Menšie deti sa potešia dreveným kockám na hranie, indiánskemu stanu či hojdačke, ktorú môžete upevniť do stropu alebo do dreveného trámu. Staršie deti ocenia novú nástennú policu, praktickú hernú podložku pod myš, či nápaditý nástenný panel s osvetlením.

3

Detské ihrisko na dosah

Vytvorte vašim deťom priestor na hranie, ktorý budú mať neustále dostupný na vašej záhrade, prípadne na terase či v detskej izbe. Detské ihrisko s domčekom a hojdačkou, jednoduchá šmykľavka či pieskovisko vašim drobcom zaručene spestria letné hry a vyčaria úsmev na tvári, podobne ako pestrofarebný plastový domček na hranie či detský stolík so stoličkami na kreatívne hry.

4

Domček pre bábiky a praktický regál v jednom

Originálny regál v tvare domčeka je vhodným darčekom pre deti v predškolskom veku, ktoré ho môžu využívať ako domček pre bábiky aj ako úložný priestor na iné hračky a knihy. Aj staršie deti sa potešia štýlovému regálu so strieškou alebo úzkemu regálu v tvare veže, ktorý bude vďaka neutrálnej farebnej kombinácii ladiť so zvyšným nábytkom. Zaujímavým darčekom je i polica v tvare domčeka, ktorá je ako stvorená na izbové rastliny a knihy.

5

Trampolína na záhrade

Trampolína na záhrade je snom mnohých detí a tínedžerov, ktorí prekypujú energiou. Podporte ich radosť z pohybu a zo športovania na čerstvom vzduchu a doprajte im odolnú a bezpečnú záhradnú trampolínu, na ktorej sa môžu do sýtosti vyskákať, a ktorá bez problémov unesie aj dospelého človeka – zabaví sa na nej celá rodina.

6

Rozkošné detské obliečky

Nezabúdajte na praktické darčeky, ktoré budú robiť radosť po celý rok. Detské obliečky s pôvabným motívom určite potešia deti akéhokoľvek veku – najmä ak sa trafíte do ich obľúbených farieb. Kvalitné obliečky z prírodnej bavlny navyše podporia zdravý spánok vašich detí. Nevšedným spestrením detskej izby sú i nové obliečky na vankúš, napríklad hebká obliečka so psíkmi

7

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku a doplnkoch do detskej izby, ktoré máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.