4 praktické rozkladacie postele pre detských letných hostí


K letným prázdninám patria rodinné návštevy, ktorým sa potešia aj vaše ratolesti – najmä v prípade, že prídu aj ich vrstovníci, s ktorými sa môžu hrať. Na ubytovanie detí vašich príbuzných alebo kamarátov sú ideálnym riešením rozkladacie postele, ktoré nezaberú veľa miesta v dome či byte a zároveň sa na nich dá pohodlne a plnohodnotne vyspať. V tomto prípade nemusí ísť o klasický detský nábytok – tento typ postelí je vhodný aj pre dospelých a počas celého roka môže čakať na hostí v obývačke, domácej pracovni či v hosťovskej izbe. Predstavíme vám jednotlivé možnosti, ktoré sú ako stvorené pre vašich letných hostí.


1. Detská posteľ s prístelkou

Najobľúbenejším riešením do detskej izby je detská posteľ s prístelkou, ktorá môže byť navyše vybavená aj praktickými zásuvkami na hračky alebo lôžkoviny. Poschodová detská posteľ s prístelkou dokáže aj v malej detskej izbe vyčarovať až tri pohodlné miesta na spanie. Moderná detská posteľ s prístelkou, ktorá vie zároveň poslúžiť ako pohovka, je vhodná i pre staršie deti, do študentskej izby.

2

2. Sklápacia posteľ

Sklápacie postele sú vynikajúcim moderným riešením pre pravidelné aj príležitostné prespávanie. Vysoká sklápacia posteľ, ktorá v zloženom stave pripomína úzku šatníkovú skriňu, nezaberie veľa miesta v žiadnej izbe, po rozložení z nej však vytvoríte praktické lôžko s matracom podľa vašich preferencií. Horizontálna sklápacia posteľ v zloženom stave poslúži ako úzky stolík či komoda na odkladanie rôznych predmetov a dekorácií. Nadstavba na sklápaciu posteľ vám umožní využiť jej potenciál na maximum – vďaka pôsobivému úložnému priestoru, ktorý vznikne nad lôžkovou časťou.

3

3. Rozkladacie kreslo

Rozkladacie kreslo je veľmi vhodným typom nábytku pre príležitostné prespávanie detí všetkých vekových kategórií – je to skrátka ideálna prístelka. V hosťovskej či detskej izbe nezaberie vzdušné rozkladacie kreslo veľa miesta a dá sa využívať ako relaxačné kreslo na odpočinok s knižkou. Rozkladacie kreslo s úložným priestorom a vankúšom je pohodlné na sedenie aj na spanie a môžete ho umiestniť i do rohu izby. Rozkladacie kreslo s poťahom výraznej farby je praktickým a funkčným spestrením detskej či študentskej izby.

4

4. Praktická hosťovská pohovka

Pohovka, z ktorej sa dá jednoducho vytvoriť lôžko na spanie pre návštevu, by nemala chýbať v žiadnom domove, kde sú hostia vždy vítaní. Malá rozkladacia pohovka sa zmestí i do detskej izbičky, kde ju môžu vaše ratolesti využívať na relax počas celého roka. Čalúnená pohovka s prístelkou je vhodná i na každodenné spanie a výborne zapadne do študentskej izby. Farebná rozkladacia pohovka s úložným priestorom je vhodná i na skladovanie sezónnych vecí a je skvelým vylepšením detskej či hosťovskej izby. Praktickým riešením pre prespávanie návštev je i šikovná rozkladacia pohovka s bonelovým sedením, ktorá sa dokonale hodí na umiestnenie do rohu izby.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku do detskej alebo hosťovskej izby, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.