Nové bývanie? Vieme, na ktorom zariadení sa neoplatí šetriť!

Kúpili ste si nový byt alebo dom, prípadne ste si naplánovali zmenu týkajúcu sa nábytku? Vybavte domácnosť zariadením, ktoré bude kvalitné a vydrží vám dlho ako nové. My v MôjNábytok poznáme kúsky, na ktorých výbere by ste si mali dať záležať.

Spálňa – dôležitá to miestnosť. Jej dominantou je jednoznačne posteľ. Mnohé štúdie tvrdia, že v posteli trávime rovnú tretinu svojho života. Čo je na tom pravdy, to je otázka, niet však pochýb o tom, že by ste sa s výberom postele nemali v žiadnom prípade ponáhľať. Ak by ste výber postele podcenili, mohli by ste ľutovať. Nie na každej posteli sa dobre spí, nie každá posteľ pekne ladí so zvyškom vášho interiéru. Práve si jednu vyberáte? Prezradíme vám, ako na to!

Manželská posteľ sivej farby od mojnabytok

Posteľ musí byť kvalitná a pohodlná

Pri výbere postele hrajú hlavnú úlohu rám a čelo. Pýtate sa, prečo je čelo pri posteli dôležité? Najmä preto, že vás chráni od steny, inými slovami izoluje vás od prievanu v oblasti hlavy. Možno ste to nevedeli, no čelo postele podľa starého čínskeho učenia feng-šuej dodáva pocit bezpečia a pohody. Čo sa týka rámov postele, tie sa dnes vyrábajú z najrôznejších materiálov, rovnako ich máme na výber desiatky aj my v našom bohato vybavenom internetovom obchode. Do ponuky sme pre vás pripravili rámy z masívu, lamina, taktiež rámy lakované, čalúnené alebo máme pripravené aj manželské postele skombinované z rôznych materiálov.

Na čom ešte mimoriadne záleží, je materiál. Práve on ovplyvňuje kvalitu vášho spánku. Nevhodné sú lacné postele, pri ktorých sa uvoľnia spoje v priebehu niekoľkých mesiacov. Okrem toho lacné postele často začnú vŕzgať už po krátkom čase a vy sa vôbec nevyspíte. Ideálnym riešením sú pre mnohých zákazníkov práve pohodlné a mäkké čalúnené postele. Ak ste si u nás už svoju vysnívanú posteľ vybrali, neváhajte a doplňte ju aj o kvalitný rošt a matrac pre váš dokonalý spánok. Ak hľadáte prvotriedne matrace, u nás máte veľa možností – ponúkame pružinové, penové, sendvičové a ďalšie matrace v rôznych prevedeniach a tvrdosti.

Taštičkový madrac FYZIO - mojnabytok

Kuchyňa je srdcom domácnosti

Aj z tohto dôvodu by ste nemali šetriť na zariadení, ktoré si do nej zadovážite. Ako vybrať napríklad dôležitý nábytok – kuchynskú linku? Túto otázku riešime v priemere dvakrát až trikrát za život. Ak sa zameriame na kuchyňu, dôležitý je priestor, ktorý máme pre linku vyhradený. Jeho veľkosť je jedným zo základných faktorov, ktorý nás pri navrhovaní kuchyne determinuje, môže tiež ovplyvniť výber farieb. Máte malú kuchyňu? Zabudnite na tmavé akcenty, priestor by sa opticky ešte zmenšil. Biela kuchynská linka a svetlé steny naopak opticky dodajú celému priestoru centimetre. Pri veľkej kuchyni máte situáciu jednoduchšiu – môžete zvoliť aj extravagantné odtiene a vyhrať sa s rôznymi pestrými farebnými kombináciami. Výber je len na vás, rovnako ako voľba, či zvolíte lesklú alebo matnú verziu. Pravdou je, že na lesklých kuchynských linkách vidieť všetky nečistoty, no len z určitého uhla a proti svetlu. Pokiaľ teda nemáte kuchynskú linky priamo oproti oknu či inému zdroju svetla, nemusíte sa neustáleho čistenia vôbec obávať.

 Kuchynská linka Mela biela matná od mojnabytok

Oddychujte na pohodlnej sedačke

Pohodlná a efektná – presne taká by mala byť vaša sedačka, ktorá je centrom celej obývacej izby. Vybrať si môžete z mnohých prevedení – u nás na MôjNábytok.sk máme sedacie súpravy doslova od výmyslu sveta – rohové, v tvare písmena U, klasické gauče, skladné pohovky i rozkladacie sedačky, ktoré pomôžu v prípade, že máte hostí. Ak potrebujete vo vašom novom bývaní viac miesta na sedenie, určite si pozrite aj našu ponuku kresiel taburetov alebo populárnych sedacích vakov.

Klasická sedacia súprava od mojnabytok