Nábytok z masívu do klasického i moderného interiéru


Nábytok z masívu patrí medzi typy nábytku, po ktorom je veľký dopyt, a nestráca na popularite – práve naopak. Dizajnéri ho s obľubou využívajú v interiéroch všetkých možných typov a štýlov, ale i v exteriéri, na terasách, balkónoch a v záhradách. Drevený nábytok prináša nadčasové riešenia a kvalitu do vášho domova, či už je váš obľúbený štýl klasický, romantický, provensálsky, minimalistický, škandinávsky, industriálny alebo moderný.


Výhody nadčasového nábytku z masívu

Masívny drevený nábytok v sebe skrýva silu prírody. Štruktúra a vzor dreva sú jedinečné a neopakovateľné – každý kus nábytku z masívu je originál. Drevo je príjemné a teplé na dotyk, nechladí. Neopracované drevo dáva veľa možností povrchovej úpravy – povrch nábytku je možné morením upraviť na požadovaný odtieň. Aj svetlé borovicové drevo môže preto vyzerať napríklad ako orech, dub či čerešňa. Nábytok z masívneho dreva je veľmi trvácny, vydrží vám roky a poslúži aj vašim deťom. Veľkou výhodou nábytku z dreva je jeho nadčasovosť – určite bude v trende aj o niekoľko desaťročí. Zaujímavým aspektom dreva je aj jeho vôňa, ktorá vyvoláva spomienky na pekné chvíle v prírode. Pre väčšinu ľudí je táto aróma veľmi príjemná.

2

Spálňa s nábytkom z masívu pre zdravý spánok

Postele z masívu sú obľúbeným riešením do spálne pre dospelých, ale aj do detských a študentských izieb. Využívajú ich najmä alergici a milovníci prírodných materiálov, ktoré podporujú zdravý spánok. Manželská drevená posteľ v klasickom štýle alebo moderná posteľ z masívneho dreva sa dobre kombinuje s rôznymi typmi nábytku. Takúto posteľ môžete doplniť ďalšími typmi nábytku z masívneho dreva, ktoré sú farebne zladené a patria do spálne – drevenými nočnými stolíkmi, drevenou komodou či praktickou skriňou z dreva, ktorá krásne prevonia vaše odevy.

3

Útulná obývačka s dreveným nábytkom

Bez ohľadu na to, v akom štýle je zariadená vaša obývačka, drevený nábytok jej dodá teplo a útulnosť, ktoré ocenia všetci členovia vašej domácnosti. Kvalitný jedálenský stôl z masívu vynikne v jedálenskej časti obývačky spojenej s kuchyňou. Moderný konferenčný stolík z dreva bude ozdobou vašej obývačky. TV stolíky zo svetlého dreva sú skvelým riešením do obývačky zariadenej vo vidieckom alebo severskom štýle. Milovníci kníh si môžu vychutnať útulný čitateľský kútik s pohodlným kreslom a drevenou knižnicou.

4

Kuchyňa s vôňou dreva

Kuchyňa z masívu je vhodná do domu, ktorý je zariadený vo vidieckom štýle, na chatu či chalupu, ale aj do bežného paneláku. Štýlovo aj farebne neutrálne skrinky zo svetlého dreva sa dajú veľmi dobre kombinovať s rôznymi farbami stien a obkladov. Vitrína z dreva či drevený kredenc sa hodí do väčšej kuchyne aj do jedálne. Do rohu v kuchyni je ako stvorená rohová lavica z masívneho dreva. Chýbajúci úložný priestor v kuchyni vám pomôže vyriešiť masívna truhlica z dreva, ktorá sa dá využiť aj na sedenie. Kuchárske knihy, koreničky a rastliny s bylinkami hravo schováte do rohového regálu z masívneho dreva.

5

P.S.: Potrebujete viac informácií o nábytku z masívneho dreva, ktorý máme v ponuke, alebo o spôsobe dodania tovaru? Radi vám pomôžeme. Kontaktujte nás e-mailom či telefonicky alebo využite náš chat v pravom dolnom rohu vašej obrazovky.