Stoly z masívu

Stôl z masívu viete bez problémov umiestniť do väčšej i menšej kuchyne či jedálne, ale i do tradične vybavenej reštaurácie. Stačí si zvoliť len správny rozmer alebo tvar. V našej predajni vám ponúkame stoly obdĺžnikových, okrúhlych i oválnych tvarov a niektoré sú i rozkladacie. Ak sa vás teda niekedy pri obede zíde viac, viete pohostiť všetkých hostí naraz. Stoly majú nádhernú štruktúru dreva, avšak za príplatok vám ich aj namoríme na želaný odtieň. Vďaka tomu bude vaša jedáleň ešte lepšie zladená. V ponuke masívnych stolov sa objavujú i elegantné konferenčné stolíky väčších aj menších rozmerov s ozdobne vyrezanými nohami. 

Najpredávanejšie

Jedálenský stôl - masív ST170
 
od 485 €
Stôl - masív ST107 | borovica
Stôl - masív ST107 | borovica
3 - 8 týždňov
ST107/BOROVICA
 
od 353 €
Jedálenský stôl Metal ST373 / dub
 
od 950 €
60 položiek celkom
Stôl - masív ST107 | borovica
Viac farieb
od 353 €
ST107/BOROVICA
Konferenčný stolík - masív
Viac farieb
ST109/BOROVICA
Stôl - masív ST102 | 180cm borovica
Viac farieb
ST102/180/BOROVICA
Stôl - masív ST102 | 200cm borovica
Viac farieb
ST102/200/BOROVICA
Hore
Ďalšie produkty

Moderne stoly z masívu

Stoly z masívu sú ako stvorené do kuchyne a jedálne, kde sa pri dobrom jedle stretne celá rodina. Veľký jedálenský stôl z masívu je investíciou, ktorú nebudete ľutovať – je veľmi malá šanca, že by stôl z masívneho dreva niekedy vyšiel z módy.

#ShowMore#

Drevený stôl z masívu ľahko skombinujete s akýmkoľvek ďalším nábytkom z masívu, predovšetkým s jedálenskými stoličkami. V prípade, že sa odtieň dreva, z ktorého je váš stôl z masívu vyrobený, veľmi líši od farby zvyšného nábytku, je možné prispôsobiť farebný odtieň dreva s pomocou povrchovej úpravy morením.

Veľmi populárnym riešením do domácnosti, ktorú obýva veľká rodina, je rozkladací jedálenský stôl z masívu, ktorý oceníte najmä v čase, keď sa u vás doma zíde väčšia spoločnosť, napríklad počas rodinných osláv. Na posedenie v kruhu najbližších je vhodný aj tradičný okrúhly stôl z masívu.

Radi sa obklopujete luxusným nábytkom, ktorý hneď na prvý pohľad upúta svojim nápaditým dizajnom? Kvalitný dubový stôl z masívu s elegantným kovovým podstavcom pôsobí okázalo a moderne a vynikne najmä v otvorenom priestranstve, v kuchyni spojenej s jedálňou a obývačkou. Každý stôl z masívneho dreva je originál – jedinečná kresba a textúra dreva je na každom kuse dreveného nábytku úplne odlišná.

Drevený stôl z masívu nemusí slúžiť len na klasické posedenie pri jedle v kuchyni či jedálni. Z masívneho dreva sa vyrábajú aj praktické menšie stolíky, ktoré môžu plniť viacero funkcií. Využijete ich napríklad ako konferenčné stolíky k sedacej súprave alebo ako príručné či odkladacie stolíky v obývačke, spálni alebo pracovni.

Drevené stoly a stolíky sú vhodné aj pre deti v predškolskom veku, vďaka tomu, že sú stabilné, odolné, príjemné na dotyk a zdravotne nezávadné. Deti pri nich môžu stolovať alebo sa venovať kreatívnym aktivitám ako je kreslenie alebo modelovanie, ktoré rozvíjajú jemnú motoriku.